Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
De Molenberg
Delfzijl
Rietveld Theater
Delft
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
De Weijer
Boxmeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Klameare
Workum
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
S.C.C. De Enck
Oirschot
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Tuin
Leusden
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
De Reggehof
Goor
De Schattelijn
Geertruidenberg
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
De Meerpaal
Dronten
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Deurne
Deurne
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Toestanden op Podium
Bemmel
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Mozaïek
Zuidlaren
15:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Agora Theater Druten
Druten
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Floralis
Lisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Harmonie
Leeuwarden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Beun
Heiloo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Posttheater
Arnhem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
Podium Vlieland
Vlieland
vrijdag 05 oktober 2018
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Sounds Niets te verliezen
De Molenberg, Delfzijl
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Weijer, Boxmeer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Griffioen, Amstelveen
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 06 oktober 2018
Emilio Guzman - Kom dan!
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. De Klameare, Workum
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Ik beloof niks
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agnietenhof, Tiel
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Bert Gabriels - Gelukzoeker
S.C.C. De Enck, Oirschot
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Matroesjka - Brainwash
Theater De Tuin, Leusden
Alex Ploeg Ultimatum
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Purper - Purper's Passie
De Reggehof, Goor
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Schattelijn, Geertruidenberg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Wilminktheater, Enschede
Rayen Panday - Fenomeen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Agora Theater Druten, Druten
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bouwkunde, Deventer
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Deurne, Deurne
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochen Otten - Troosten
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Toestanden op Podium, Bemmel
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Posttheater, Arnhem
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 07 oktober 2018
Matroesjka - Brainwash
Theater Mozaïek, Zuidlaren
15:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Agora Theater Druten, Druten
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 08 oktober 2018
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij
Theater Floralis, Lisse
Yentl en de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 09 oktober 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jo Koy - Break the Mold Tour
Meervaart, Amsterdam
20:00
The Umbilical Brothers
DeLaMar, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 10 oktober 2018
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Beun, Heiloo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Umbilical Brothers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Matroesjka - Brainwash
Posttheater, Arnhem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 11 oktober 2018
20:00
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
De Poorterij, Zaltbommel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Munttheater, Weert
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Vlieland, Vlieland