Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
festivel
Temse
Diligentia
Den Haag
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Markant Uden
Uden
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Meenthe
Steenwijk
21:15
De Maaspoort
Venlo
19:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:30
Zaantheater
Zaandam
19:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
De Ogtent
Duiven
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. De Werf
Aalst
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Brasschaat
Brasschaat
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:30
Zaantheater
Zaandam
19:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Vianen
Vianen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
woensdag 20 april 2022
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Cabarestafette 21-22
Flint, Amersfoort
20:00
Alex Agnew
festivel, Temse
Patrick Laureij - Live
Diligentia, Den Haag
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
De Kleine Willem, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Martien van Doorne, Deurne
donderdag 21 april 2022
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:45
Comedycloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
René van Meurs - 2636
Theater Zuidplein, Rotterdam
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Sneek, Sneek
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Theater De Veste, Delft
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Cabarestafette 21-22
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater Aan de Slinger, Houten
Pieter Derks - Uit het niets
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Lebbis - De Ziel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Dolf Jansen - Het Jansen Vaccin Voorjaar 2022
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Maartje & Kine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Rayen Panday - Focus
Markant Uden, Uden
Patrick Laureij - Live
Diligentia, Den Haag
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
De Meenthe, Steenwijk
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Maaspoort, Venlo
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Maaspoort, Venlo
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Maagd, Bergen op Zoom
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Cultura, Ede
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jandino - Opgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
ATLAS Theater, Emmen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 22 april 2022
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Zaantheater, Zaandam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Zaantheater, Zaandam
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
20:15
Andries Tunru - In Theorie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
René van Meurs - 2636
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Mythe, Goes
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Uit het niets
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Rayen Panday - Focus
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Jandino - Opgefokt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Marcel Harteveld - Geen idee
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Max van den Burg
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Merijn Scholten - Solo
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Dok6, Panningen
Patrick Laureij - Live
Diligentia, Den Haag
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Ogtent, Duiven
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Molenberg, Delfzijl
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Alex Agnew
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Sjaak Bral - De Sjaak
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Sjaak Bral - De Meesterkraker
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Grof geschud - Broeden
C.C. Brasschaat, Brasschaat
20:00
Mouna Laroussi - Fatima
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 23 april 2022
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Zaantheater, Zaandam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Zaantheater, Zaandam
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
René van Meurs - 2636
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater Vianen, Vianen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Anuar - Eerlijk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Grof geschud - Broeden
Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Crins - Mesthoop
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - SNAK
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen