Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DiamantTheater
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Eendracht
Gemert
00:00
De Cammeleur
Dongen
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. De Kinkel
Bemmel
BREStheater
Brielle
20:15
Meervaart
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Schuur
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Mezz
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Almere
Almere
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Munttheater
Weert
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Groene Engel
Oss
Figi Theater
Zeist
Deventer Schouwburg
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Molenberg
Delfzijl
00:00
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C Warenar
Wassenaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Veluvine
Nunspeet
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Grenedeer
Gronsveld
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Beun
Heiloo
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
S.C.C. De Enck
Oirschot
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
17:00
La Madeleine
Brussel
zaterdag 20 oktober 2018
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Meerpaal, Dronten
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
René van Meurs - Ik beloof niks
De Eendracht, Gemert
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Cammeleur, Dongen
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Den Herd, Bladel
Kiki Schippers - Waar
C.C. De Kinkel, Bemmel
Jan Beuving - Rotatie
BREStheater, Brielle
zondag 21 oktober 2018
20:15
TJ Miller
Meervaart, Amsterdam
16:00
Alles Moet Anders - BALL
Cacaofabriek, Helmond
maandag 22 oktober 2018
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
dinsdag 23 oktober 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
Schuur, Haarlem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 24 oktober 2018
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater De Veste, Delft
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lebbis - De Bovengrens
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Arie & Silvester - Wie?!
De Poorterij, Zaltbommel
Hadewych Minis - Minis Plus
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 25 oktober 2018
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Matroesjka - Brainwash
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Johan Goossens - Vlam
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Purper - Purper's Passie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Arie & Silvester - Wie?!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Patrick Laureij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Almere, Almere
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Orpheus, Apeldoorn
Yentl en de Boer - Magie
Munttheater, Weert
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Golden Palace - WO-MAN
Groene Engel, Oss
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Figi Theater, Zeist
Lebbis - De Bovengrens
Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Toegift, Den Hoorn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meerpaal, Dronten
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Meenthe, Steenwijk
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C Warenar, Wassenaar
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 26 oktober 2018
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Veluvine, Nunspeet
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Zuidplein, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Sneek, Sneek
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Grenedeer, Gronsveld
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kolk, Assen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Griffioen, Amstelveen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Beun, Heiloo
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bouwkunde, Deventer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Highlights
Schaffelaartheater, Barneveld
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Oldenhermanns - UNSEXED
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
17:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel