Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Kleine Walhalla
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Rietveld Theater
Delft
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Mimik
Deventer
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Veste
Delft
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Werftheater
Utrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater Sneek
Sneek
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater Walhalla
Rotterdam
Singer Theater
Laren
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Diekhuus
Middelharnis
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Aluin (Villa Concordia)
Utrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:15
Markant Uden
Uden
18:45
Theater de Kom
Nieuwegein
21:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Posttheater
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Kik
Elst
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Werftheater
Utrecht
Cultura
Ede
woensdag 10 november 2021
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Het Klooster, Woerden
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
De Kleine Willem, Enschede
20:15
André Manuel - Sneu
Markant Uden, Uden
20:15
Ali B - Koorts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
donderdag 11 november 2021
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Theater Ludens, Voorburg
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Concordia, Enschede
20:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Pannekoek
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Mouna Laroussi - Fatima
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Mouna Laroussi - Fatima
Kleine Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Lebbis - De Ziel
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater De Lievekamp, Oss
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Rietveld Theater, Delft
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Mimik, Deventer
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Cabarestafette 21-22
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
André Manuel - Sneu
Hoftheater, Raalte
20:00
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 12 november 2021
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater De Veste, Delft
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Domijnen, Sittard
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Rayen Panday - Focus
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Uit het niets
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Peter Pannekoek
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Diligentia, Den Haag
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Sneek, Sneek
Nathalie Baartman - SNAK
Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Cammeleur, Dongen
20:15
LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Lebbis - De Ziel
Het Klooster, Woerden
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Walhalla, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Singer Theater, Laren
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Het Diekhuus, Middelharnis
Jan Beuving - Restante
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Scheldetheater, Terneuzen
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Aluin (Villa Concordia), Utrecht
20:15
Cabarestafette 21-22
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Beperkt Houdbaar - Canvas
Gasthuiskerk, Doesburg
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
André Manuel - Sneu
Gryphus, Vierlingsbeek
20:15
Ali B - Koorts
Markant Uden, Uden
18:45
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater de Kom, Nieuwegein
21:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater de Kom, Nieuwegein
zaterdag 13 november 2021
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Wart Kamps
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Agnietenhof, Tiel
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater De Kik, Elst
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
René van Meurs - Hunkert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Rayen Panday - Focus
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Uit het niets
Cultura, Ede