Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
Markant Uden
Uden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Belgica
Dendermonde
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Figi Theater
Zeist
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Bon theater
Medemblik
ATLAS Theater
Emmen
Markant Uden
Uden
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
21:15
Goudse Schouwburg
Gouda
19:15
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Markant Uden
Uden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:15
Goudse Schouwburg
Gouda
19:15
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
C.C. De Wouwer
Ravels
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
OC 't Waaigat
Zwijndrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
donderdag 28 april 2022
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Pieter Derks - Uit het niets
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Posttheater, Arnhem
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Posthuis Theater, Heerenveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Munttheater, Weert
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Grof geschud - Broeden
C.C. Belgica, Dendermonde
20:30
Marcel Harteveld - Geen idee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
vrijdag 29 april 2022
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Laureij - Live
Theater De Veste, Delft
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Lebbis - De Ziel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Posttheater, Arnhem
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Posttheater, Arnhem
20:30
Cabarestafette 21-22
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Meervaart, Amsterdam
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
René van Meurs - 2636
Figi Theater, Zeist
Grof geschud - Broeden
Dok6, Panningen
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
De Maaspoort, Venlo
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino - Opgefokt
Chassé Theater, Breda
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 30 april 2022
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Ludens, Voorburg
20:15
René van Meurs - 2636
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Han Römer, Peter Heerschop E.v.a. - Festen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Meervaart, Amsterdam
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Grof geschud - Broeden
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Diligentia, Den Haag
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
De Maaspoort, Venlo
20:30
Rayen Panday - Focus
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Chassé Theater, Breda
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Bon theater, Medemblik
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
ATLAS Theater, Emmen
zondag 01 mei 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Cameretten Festival 2021 - Finalistentournee
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Chassé Theater, Breda
maandag 02 mei 2022
René van Meurs - 2636
Theater De Veste, Delft
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Goudse Schouwburg, Gouda
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij - Live
De Kleine Komedie, Amsterdam
Maria Bamford
Comedy Club Haug, Rotterdam
dinsdag 03 mei 2022
20:15
René van Meurs - 2636
Theater De Veste, Delft
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Parktheater, Eindhoven
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Goudse Schouwburg, Gouda
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij - Live
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Chassé Theater, Breda
woensdag 04 mei 2022
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Grof geschud - Broeden
C.C. De Wouwer, Ravels
donderdag 05 mei 2022
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sarah Millican
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schaffelaartheater, Barneveld
Grof geschud - Broeden
OC 't Waaigat, Zwijndrecht
20:15
Rayen Panday - Focus
Diligentia, Den Haag