Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Arsenaal Theater
Vlissingen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Venray
Venray
Flint
Amersfoort
Groene Engel
Oss
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Atak
Enschede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Paradiso
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koningstheater
's-Hertogenbosch
De Skâns
Gorredijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
So What!
Gouda
De Eendracht
Gemert
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Schuurkerk
Maassluis
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Veur Theater
Leidschendam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Het Musiater
Zevenaar
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Kastanjelaan 13
Velp
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
't Zand
Maarssen
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Zaantheater
Zaandam
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Eendracht
Gemert
De Maaspoort
Venlo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater De Storm
Winterswijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Diligentia
Den Haag
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Figi Theater
Zeist
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
De Unie
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
woensdag 25 maart 2009
Pieter Derks - Waan
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - Dedication
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Silvester Zwaneveld
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater PePijn, Den Haag
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Arsenaal Theater, Vlissingen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Theater De Veste, Delft
Wouter Deprez - Eelt
Schouwburg Venray, Venray
donderdag 26 maart 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Flint, Amersfoort
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Groene Engel, Oss
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
Brokstukken - Rode Dwerg
Orpheus, Apeldoorn
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Claudia de Breij - iClaudia
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ellen Dikker - Toendra
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Guido Weijers - Axestos
Diligentia, Den Haag
Hans Vermeulen en de Rest
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Overgang
De Meerpaal, Dronten
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kees Torn - Einde Verhaal
De Maaspoort, Venlo
Koller
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Schouwburg de Lawei, Drachten
Micha Wertheim - Voor De Grap
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nathalie Baartman - Los
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pieter Derks - Waan
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Reitsma / Harry Glotzbach / Hans Jongsma /
Atak, Enschede
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
C.C. Achterolmen, Maaseik
Ronald Goedemondt - Dedication
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sara Kroos - Bries
Theater De Leest, Waalwijk
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater De Boerderij, Huizen
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Tracy Morgan
Paradiso, Amsterdam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wouter Deprez - Eelt
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
vrijdag 27 maart 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Skâns, Gorredijk
20:30
Anuar - Ongeremd
Theater PePijn, Den Haag
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Comedytrain met o.a. Dolf Jansen
Groene Engel, Oss
20:30
Daniël Arends
So What!, Gouda
Ernesto en Marcellino - Diepgang
De Eendracht, Gemert
20:15
Guido Weijers - Axestos
Diligentia, Den Haag
Jaap Mulder
Theater Schuurkerk, Maassluis
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
John Buijsman - BUK
Het Veur Theater, Leidschendam
Jörgen Raymann - Familyman
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van Kooten - Veelvraat
Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
Agnietenhof, Tiel
Koller
Het Musiater, Zevenaar
Mark van de Veerdonk
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Micha Wertheim - Voor De Grap
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Los
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Derks - Waan
Kastanjelaan 13, Velp
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ronald Goedemondt - Dedication
't Zand, Maarssen
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Zaantheater, Zaandam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Speelman & Speelman - Thuis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan de Schie, Schiedam
zaterdag 28 maart 2009
20:00
A Night of Comedy
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Zaantheater, Zaandam
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Het Musiater, Zevenaar
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ernesto en Marcellino - Diepgang
De Eendracht, Gemert
Footloose
De Maaspoort, Venlo
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Willem, Papendrecht
John Buijsman - BUK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jörgen Raymann - Familyman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kristel Zweers - Ruig
Werftheater, Utrecht
20:30
Max van den Burg
Theater PePijn, Den Haag
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Waan
Theater De Storm, Winterswijk
Ronald Goedemondt - Dedication
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Samba Schutte
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Bries
Musis, Arnhem
Silvester Zwaneveld
Orpheus, Apeldoorn
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
20:30
Speelman & Speelman - Thuis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Figi Theater, Zeist
zondag 29 maart 2009
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Effe Serieus?!
De Unie, Rotterdam
Footloose
De Maaspoort, Venlo