Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Stoep
Spijkenisse
Parktheater
Eindhoven
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Musis
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Veste
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Het Front
Vroomshoop
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Musis
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Singer Theater
Laren
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Speeldoos
Vught
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
19:00
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Spant!
Bussum
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Flint
Amersfoort
20:00
Effenaar
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Rotonde
Borger
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
Meervaart
Amsterdam
Ledeltheater
Oostburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Spant!
Bussum
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cafe The Joker
Antwerpen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater De Muzeval
Emmen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Theater Rotterdam
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Maaspoort
Venlo
Agora Theater Druten
Druten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Rotterdam
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Bar Twinns
Ermelo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Klooster
Woerden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
woensdag 11 maart 2009
Sjaak Bral
Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper
Parktheater, Eindhoven
donderdag 12 maart 2009
Acda en de Munnik
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Anuar
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Brigitte Kaandorp
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Footloose
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers
Theater Zuidplein, Rotterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Musis, Arnhem
Jandino Asporaat
Parktheater, Eindhoven
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Jochem Myjer
Theater De Storm, Winterswijk
Kasper van Kooten - Veelvraat
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Katinka Polderman
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Micha Wertheim
Theater De Veste, Delft
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Kennemer Theater, Beverwijk
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Sara Kroos
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Posi-tien
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Wilko Terwijn
Metropool, Hengelo
vrijdag 13 maart 2009
20:00
Brigitte Kaandorp
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Coen Jutte
Het Front, Vroomshoop
Footloose
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Musis, Arnhem
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Scheldetheater, Terneuzen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater De Storm, Winterswijk
Kasper van Kooten - Veelvraat
Singer Theater, Laren
Koller
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Mark van de Veerdonk
De Speeldoos, Vught
20:00
Noordsterren
Poppodium Romein, Leeuwarden
19:00
Pieter Tiddens
Diligentia, Den Haag
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Kennemer Theater, Beverwijk
Silvester Zwaneveld
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sjaak Bral
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Theo van den Oever
Theater PePijn, Den Haag
Tineke Schouten - Posi-tien
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper
Spant!, Bussum
zaterdag 14 maart 2009
20:30
Alex Klaassen
Theater de Tobbe, Voorburg
Anuar
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Brigitte Kaandorp
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij
Flint, Amersfoort
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
Footloose
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jaap Mulder
Theater Rotonde, Borger
Jandino Asporaat
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
Kasper van Kooten - Veelvraat
Posthuis Theater, Heerenveen
Koller
Meervaart, Amsterdam
Mark van de Veerdonk
Ledeltheater, Oostburg
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Theo van den Oever
Theater PePijn, Den Haag
Veldhuis & Kemper
Spant!, Bussum
zondag 15 maart 2009
Footloose
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Silvester Zwaneveld
Cafe The Joker, Antwerpen
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
maandag 16 maart 2009
20:15
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Jörgen Raymann
Leidse Schouwburg, Leiden
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
dinsdag 17 maart 2009
Acda en de Munnik
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Ellen Dikker - Toendra
Theater De Muzeval, Emmen
Footloose
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Guido Weijers - Axestos
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - Bries
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Vliegende Panters
Chassé Theater, Breda
20:00
Wim Helsen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 18 maart 2009
Acda en de Munnik
De Maaspoort, Venlo
Ellen Dikker - Toendra
Agora Theater Druten, Druten
Footloose
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Guido Weijers - Axestos
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jandino Asporaat
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg Cuijk, Cuijk
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
Kasper van Kooten - Veelvraat
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Bar Twinns, Ermelo
Ronald Goedemondt - Dedication
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sara Kroos - Bries
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sjaak Bral & Fred Delfgaauw - Koffiehuis de Ooieva
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Goudse Schouwburg, Gouda
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Theater de Purmaryn, Purmerend
Wouter Deprez
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 19 maart 2009
20:00
A Night of Comedy
Kennemer Theater, Beverwijk
Anuar
Het Klooster, Woerden
Claudia de Breij - iClaudia
Cpunt Theater, Hoofddorp
Footloose
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Guido Weijers - Axestos
Theater De Willem, Papendrecht