Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Concordia
Enschede
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Perron-3
Rosmalen
Papenstraattheater
Zwolle
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Theater De Veste
Delft
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Meervaart
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Ludens
Voorburg
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Leest
Waalwijk
Spant!
Bussum
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater 't Pand
Gorinchem
Werftheater
Utrecht
Gasthuiskerk
Doesburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
De Weijer
Boxmeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Parktheater
Eindhoven
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. De Kei
Reusel
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Werftheater
Utrecht
BREStheater
Brielle
Theater PePijn
Den Haag
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Bouwkunde
Deventer
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
RAI Theater
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Pieter Poot
De Blesse
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Agnietenhof
Tiel
Theater Bouwkunde
Deventer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater De Verwachting
Ritthem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater PePijn
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
De Maaspoort
Venlo
woensdag 19 september 2018
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Concordia, Enschede
Kiki Schippers - Waar
Theater De Boerderij, Huizen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 20 september 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Perron-3, Rosmalen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Papenstraattheater, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Bert Visscher
De Molenberg, Delfzijl
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Gad Elmaleh
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Poorterij, Zaltbommel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Louise Korthals - Alles is er
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater PePijn, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Ludens, Voorburg
vrijdag 21 september 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Fransche School Culemborg, Culemborg
Arie & Silvester - Wie?!
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Spant!, Bussum
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Willem, Papendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Pand, Gorinchem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Werftheater, Utrecht
Kiki Schippers - Waar
Gasthuiskerk, Doesburg
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Weijer, Boxmeer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Veste, Delft
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
zaterdag 22 september 2018
Alex Ploeg Ultimatum
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kunstgreep, Oostzaan
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jochen Otten - Troosten
C.C. De Kei, Reusel
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater De Leest, Waalwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Werftheater, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
BREStheater, Brielle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Bouwkunde, Deventer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Chassé Theater, Breda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ton Kas - Kakmaker
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Trailer Park Boys
RAI Theater, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 23 september 2018
20:00
FATU XL
AFAS Live, Amsterdam
maandag 24 september 2018
20:30
Gad Elmaleh
Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 25 september 2018
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pieter Poot, De Blesse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Omval, Diemen
woensdag 26 september 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arie & Silvester - Wie?!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jan Beuving - Rotatie
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
Werftheater, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Veur Theater, Leidschendam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Flint, Amersfoort
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
donderdag 27 september 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theaterpand Weesp, Weesp
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Verwachting, Ritthem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Schattelijn, Geertruidenberg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Aan de Slinger, Houten
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Maaspoort, Venlo