Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Maaspoort
Venlo
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Hoftheater
Raalte
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
DeMess
Naarden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Floralis
Lisse
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Spant!
Bussum
De Weijer
Boxmeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Kattendans
Bergeijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
De Flux
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Huiskamer
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Werftheater
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Arto Theater
Schoonhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
C.C. De Kei
Reusel
20:15
C.C. Stroud
Putten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
DeMess
Naarden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Bon theater
Medemblik
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Floralis
Lisse
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Kielzog
Hoogezand
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Pand
Gorinchem
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Omval
Diemen
donderdag 11 oktober 2018
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 12 oktober 2018
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Klooster, Woerden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Rayen Panday - Fenomeen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Ludens, Voorburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Maaspoort, Venlo
Nathalie Baartman - Breek
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Hoftheater, Raalte
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Zinin, Nijverdal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
DeMess, Naarden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Floralis, Lisse
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Het Park, Hoorn
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochen Otten - Troosten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
De Meerpaal, Dronten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Omval, Diemen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Deventer Schouwburg, Deventer
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Deurne, Deurne
Kiki Schippers - Waar
Theater de Kampanje, Den Helder
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lebbis - De Bovengrens
Spant!, Bussum
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kattendans, Bergeijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schaffelaartheater, Barneveld
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 13 oktober 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Keihard Lachen met Anuar / Edson Da Graça / Samir Fighil
De Flux, Zaandam
Matroesjka - Brainwash
Het Klooster, Woerden
Louise Korthals - Alles is er
Theaterpand Weesp, Weesp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Huiskamer, Weert
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Leest, Waalwijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Ludens, Voorburg
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Venray, Venray
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Schalm, Veldhoven
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Nathalie Baartman - Breek
Arto Theater, Schoonhoven
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Winsinghhof, Roden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Purper - Purper's Passie
C.C. Stroud, Putten
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kunstgreep, Oostzaan
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
DeMess, Naarden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Bon theater, Medemblik
Johan Goossens - Vlam
De Smeltkroes, Maarheeze
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Lochem, Lochem
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Floralis, Lisse
Richard Groenendijk - Om Alles!
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Kielzog, Hoogezand
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater 't Pand, Gorinchem
Sounds Niets te verliezen
Parktheater, Eindhoven
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parktheater, Eindhoven
20:15
Salaheddine - De Marokkaan en de media
Cultura, Ede
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Omval, Diemen