Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Toomler Theater
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Eendracht
Gemert
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Het Parochiehuis
Delden
Het spectrum
Schijndel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Kimpel
Bilzen
Chassé Theater
Breda
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Junushoff Theater
Wageningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Markant Uden
Uden
Ons Tejater
Lieshout
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Taverne
Bergen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Chassé Theater
Breda
De Dialoog
Ermelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Ogtent
Duiven
DeLaMar
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
maandag 13 april 2020
Daniël Arends / David Linszen
Toomler Theater, Amsterdam
dinsdag 14 april 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
ATLAS Theater, Emmen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Eendracht, Gemert
Rayen Panday - Trigger
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Silent Comedy
DeLaMar, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Orpheus, Apeldoorn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
Grof geschud - Lijmen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 15 april 2020
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Maaspoort, Venlo
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Deventer Schouwburg, Deventer
Piepschuim - Grote Woorden
Het Parochiehuis, Delden
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het spectrum, Schijndel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Cuijk, Cuijk
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater aan de Schie, Schiedam
Johan Goossens - Try Out
Theater Bouwkunde, Deventer
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater De Omval, Diemen
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Veste, Delft
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Marco Lopes - Wees blij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
donderdag 16 april 2020
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Kimpel, Bilzen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Chassé Theater, Breda
Cameretten - Finalistentournee
Cultura, Ede
René van Meurs - Hunkert
De Harmonie, Leeuwarden
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Nieuwe Kolk, Assen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bloemen - Souvenirs
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Lindenberg Theater, Nijmegen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Markant Uden, Uden
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Tejater, Lieshout
Plien & Bianca - En nu dan?
Orpheus, Apeldoorn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - NU
Parktheater, Eindhoven
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Ogterop, Meppel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Singer Theater, Laren
Best of... Ton Kas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Flip Noorman - Love it!
Theater Concordia, Enschede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Beun, Heiloo
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Koornbeurs, Franeker
Enge Buren - BASTA!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sara Kroos - Verte
Theater De Willem, Papendrecht
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 17 april 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
René van Meurs - Hunkert
Chassé Theater, Breda
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Dialoog, Ermelo
Steef De Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Verelst
De Maaspoort, Venlo
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Meenthe, Steenwijk
Groninger Studenten Cabaret Festival
De Meerpaal, Dronten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Molenberg, Delfzijl
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Ogtent, Duiven
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Ervaring
Goudse Schouwburg, Gouda
Sanne Wallis de Vries - Kom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel