Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Werftheater
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Prinsenhof
Best
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
DeLaMar
Amsterdam
Casino Beringen
Beringen
Leidse Schouwburg
Leiden
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Flint
Amersfoort
CCXL Theater
Vlissingen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Markant Uden
Uden
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:00
RAI Theater
Amsterdam
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
RAI Theater
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Comedy Cafe
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
zaterdag 26 mei 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
Johan Goossens - Vlam
Parktheater, Eindhoven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kampanje, Den Helder
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Maaspoort, Venlo
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Zonder verdoving
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zondag 27 mei 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 28 mei 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Martiniplaza, Groningen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 29 mei 2018
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Leidse Schouwburg, Leiden
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
The Comedy Lounge - reunion
Melkweg, Amsterdam
20:00
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:15
Zonder verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 30 mei 2018
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
De Harmonie, Leeuwarden
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater De Lievekamp, Oss
donderdag 31 mei 2018
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning te rijk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
George van Houts - Kom Plot
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nathalie Baartman - Voest
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Zonder verdoving
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
LOS muziektheater - Vast
Markant Uden, Uden
20:30
Suzan Seegers: Suus op haar best
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
vrijdag 01 juni 2018
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Casino Beringen, Beringen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Alex Klaasen - Showponies
Flint, Amersfoort
John Cleese
CCXL Theater, Vlissingen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Yentl & de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Markant Uden, Uden
zaterdag 02 juni 2018
John Cleese
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Eric Corton
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater aan de Schie, Schiedam
zondag 03 juni 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
John Cleese - Last time to see me before I die
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 04 juni 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Parktheater, Eindhoven
20:00
Katt Williams
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jake Hurwitz and Amir Blumenfeld
Meervaart, Amsterdam
20:00
Einduitvoering Comedy Academy
Comedy Cafe, Amsterdam
dinsdag 05 juni 2018
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Einduitvoering Comedy Academy
Comedy Cafe, Amsterdam
woensdag 06 juni 2018
John Cleese - Muziekgebouw Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Koninklijke Schouwburg, Den Haag