Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Markant Uden
Uden
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
Podium Bloos
Breda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Mythe
Goes
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterhotel Almelo
Almelo
AINSI
Maastricht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. De Pas
Heesch
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Domijnen
Sittard
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
Den heuvel
Alphen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
Munttheater
Weert
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Sneek
Sneek
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vorstin
Hilversum
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
woensdag 17 april 2019
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Domijnen, Sittard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Diligentia, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Figi Theater, Zeist
Louise Korthals - Alles is er
Flint, Amersfoort
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken)
Hofman, Utrecht
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
De Banditaas - ScherMUTSeling
Markant Uden, Uden
Freek de Jonge - De Suppoost
Munttheater, Weert
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Bloos, Breda
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Schie, Schiedam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Boerderij, Huizen
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Bussel, Oosterhout
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Mythe, Goes
Thomas Acda - Motel
Theater De Storm, Winterswijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Patrick Laureij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Thijs Kemperink - Bonje
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 18 april 2019
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
AINSI, Maastricht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C Warenar, Wassenaar
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Pas, Heesch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Domijnen, Sittard
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Harmonie, Leeuwarden
De Partizanen - Het leven an sich
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Meenthe, Steenwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Molenberg, Delfzijl
Nathalie Baartman - Breek
Den heuvel, Alphen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dok6, Panningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Evertshuis, Bodegraven
Matroesjka - Brainwash
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
ANNE & LISA - Weltschmerz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Louis C.K.
Melkweg, Amsterdam
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Bijna
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Enck, Oirschot
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij
Theater Aan de Slinger, Houten
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kampanje, Den Helder
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Leest, Waalwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Willem, Papendrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Sneek, Sneek
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Yentl en de Boer - Magie
Wilminktheater, Enschede
Thomas Acda - Motel
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 19 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Agnietenhof, Tiel
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Zundert, Zundert
Max van den Burg - Paasbest
Chassé Theater, Breda
20:30
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam