Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Podium Bloos
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Domijnen
Sittard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Hofman
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Den heuvel
Alphen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Evertshuis
Bodegraven
Chassé Theater
Breda
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Vorstin
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
AINSI
Maastricht
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Domijnen
Sittard
20:00
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
C.C Warenar
Wassenaar
Munttheater
Weert
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
woensdag 17 april 2019
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Louise Korthals - Alles is er
Flint, Amersfoort
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Kolk, Assen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Bloos, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Mythe, Goes
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cpunt Theater, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kom, Nieuwegein
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Schie, Schiedam
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Domijnen, Sittard
Patrick Laureij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
De Banditaas - ScherMUTSeling
Markant Uden, Uden
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken)
Hofman, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
Freek de Jonge - De Suppoost
Munttheater, Weert
Javier Guzman - Guzmán
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Thomas Acda - Motel
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Figi Theater, Zeist
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 18 april 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
ANNE & LISA - Weltschmerz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Nathalie Baartman - Breek
Den heuvel, Alphen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
Louis C.K.
Melkweg, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kattendans, Bergeijk
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kennemer Theater, Beverwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Evertshuis, Bodegraven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Bijna
Podium Hoge Woerd, De Meern
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
Yentl en de Boer - Magie
Wilminktheater, Enschede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Patrick Laureij
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Harmonie, Leeuwarden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
AINSI, Maastricht
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Enck, Oirschot
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dok6, Panningen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Willem, Papendrecht
Matroesjka - Brainwash
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Schie, Schiedam
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Domijnen, Sittard
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Sneek, Sneek
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Meenthe, Steenwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Leest, Waalwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C Warenar, Wassenaar
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Thomas Acda - Motel
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 19 april 2019
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam