Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
DeMess
Naarden
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
21:00
De Flux
Zaandam
Theater Hofpoort
Coevorden
00:00
DNK
Assen
Theater Ludens
Voorburg
De Smeltkroes
Maarheeze
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Omval
Diemen
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
C.C. De Kei
Reusel
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Floralis
Lisse
14:30
Theater De Kolk
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zaantheater
Zaandam
20:15
Markant Uden
Uden
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Markant Uden
Uden
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Agora Theater Druten
Druten
Diligentia
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Cultura
Ede
Theater de Bussel
Oosterhout
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Simplon
Groningen
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lievekamp
Oss
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
De Meerpaal
Dronten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
De Muze
Noordwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. 't Gasthoes
Horst
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Kampanje
Den Helder
zaterdag 13 oktober 2018
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Louise Korthals - Alles is er
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
DeMess, Naarden
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Verwachting, Ritthem
21:00
Keihard Lachen met Anuar / Edson Da Graça / Samir Fighil
De Flux, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hofpoort, Coevorden
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
DNK, Assen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Ludens, Voorburg
Johan Goossens - Vlam
De Smeltkroes, Maarheeze
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Leest, Waalwijk
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Venray, Venray
Howard Komproe - Live on stage
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kunstgreep, Oostzaan
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Omval, Diemen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Posttheater, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Kei, Reusel
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Chassé Theater, Breda
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Den Herd, Bladel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg de Lawei, Drachten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Floralis, Lisse
zondag 14 oktober 2018
14:30
Purper - Purper's Passie
Theater De Kolk, Assen
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 15 oktober 2018
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 16 oktober 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Zaantheater, Zaandam
20:15
Powervrouwen - Guilty Pleasures
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Bouwkunde, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater PePijn, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 17 oktober 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Yentl en de Boer - Magie
Schaffelaartheater, Barneveld
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
ScherMUTSeling - De Banditaas
Markant Uden, Uden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Purper - Purper's Passie
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Druten, Druten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jan Beuving - Rotatie
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Cultura, Ede
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Comedy Night: Kees van Amstel / Kristel Zweers / Wouter Meijs / Wouter
Simplon, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 18 oktober 2018
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schaffelaartheater, Barneveld
Yentl en de Boer - Magie
De Meerpaal, Dronten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
De Meenthe, Steenwijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Chassé Theater, Breda
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater aan de Schie, Schiedam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Hof 88, Almelo
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Storm, Winterswijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Purper - Purper's Passie
Parktheater, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Muze, Noordwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij
C.C. 't Gasthoes, Horst
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Almere, Almere
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Omval, Diemen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Jan van Besouw, Goirle
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kampanje, Den Helder