Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
ATLAS Theater
Emmen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Veste
Delft
De Harmonie
Leeuwarden
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Sneek
Sneek
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Domijnen
Sittard
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
20:15
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Posttheater
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Lievekamp
Oss
Agnietenhof
Tiel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Druten
Druten
00:00
De Klif
Nijmegen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Maagd
Bergen op Zoom
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Ludens
Voorburg
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
BREStheater
Brielle
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg Venray
Venray
Theaterpand Weesp
Weesp
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater RhederArt
Dieren
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
DeMess
Naarden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
Orpheus
Apeldoorn
donderdag 09 mei 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kiki Schippers - Waar
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Maarten van den Berg - Alleen pinguïns zijn zwart-wit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Nathalie Baartman - Breek
De Oosterpoort, Groningen
Patrick Laureij
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Paul de Leeuw - Vette Pech!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Schalm, Veldhoven
Thomas Acda - Motel
Theater de Koornbeurs, Franeker
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Sneek, Sneek
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 10 mei 2019
Alex Ploeg Ultimatum
De Domijnen, Sittard
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arie & Silvester - Wie?!
Spant!, Bussum
20:15
Arjen Lubach - Live
Markant Uden, Uden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Partizanen - Het leven an sich
Posthuis Theater, Heerenveen
Dolf Jansen - Bijna
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Emilio Guzman - Kom dan!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Posttheater, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
van Beresteyn, Veendam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Agnietenhof, Tiel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Kommil Foo - Oogst
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Wilminktheater, Enschede
Louise Korthals - Alles is er
De Weijer, Boxmeer
20:30
Marlon Kicken - In de Lift
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Matroesjka - Brainwash
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Najib Amhali waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Breek
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Klif, Nijmegen
Patrick Laureij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Hof 88, Almelo
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Parktheater, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Fenomeen
De Meerpaal, Dronten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Lochem, Lochem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maagd, Bergen op Zoom
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Kolk, Assen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Ludens, Voorburg
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Harmonie, Leeuwarden
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thomas Acda - Motel
Theater De Leest, Waalwijk
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
BREStheater, Brielle
zaterdag 11 mei 2019
Alex Ploeg Ultimatum
De Poorterij, Zaltbommel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Venray, Venray
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Nieuwe Kolk, Assen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater RhederArt, Dieren
Dolf Jansen - Bijna
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Film: Le gamin au velo
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Kielzog, Hoogezand
Henry van Loon - Onze Henry
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
DeMess, Naarden
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Orpheus, Apeldoorn