Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:30
Theater Sneek
Sneek
21:30
Theater Sneek
Sneek
20:30
Posttheater
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Allemanswaard
Amerongen
19:30
Allemanswaard
Amerongen
19:30
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater 't Pand
Gorinchem
De Maagd
Bergen op Zoom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
C.C. De Bunder
Moorslede
C.C. Deurne
Deurne
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
22:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Diligentia
Den Haag
19:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
21:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Parktheater
Eindhoven
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
C.C Warenar
Wassenaar
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
De Dillewijn
Ankeveen
De Dillewijn
Ankeveen
Bon theater
Medemblik
19:00
Theater De Winsinghhof
Roden
21:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Werftheater
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Kik
Elst
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
19:30
CulturA & Zo
Nootdorp
21:30
CulturA & Zo
Nootdorp
20:30
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Posttheater
Arnhem
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
19:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Het Klooster
Woerden
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
CulturA & Zo
Nootdorp
21:30
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater de Huiskamer
Weert
Spant!
Bussum
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
16:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
16:00
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
vrijdag 11 december 2020
19:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Nesim - TaBoe!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cultura, Ede
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Pieter Verelst - Amai
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
Ronald Snijders - Een avond met mij
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
19:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Druten, Druten
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Druten, Druten
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Maaspoort, Venlo
Un, Dos, Stress
Theater 't Pand, Gorinchem
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
De Maagd, Bergen op Zoom
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 12 december 2020
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
De Smeltkroes, Maarheeze
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Bunder, Moorslede
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
19:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
22:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Theater Harderwijk, Harderwijk
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Diligentia, Den Haag
19:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
C.C Warenar, Wassenaar
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Johan Goossens - In het beste geval
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - In het beste geval
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Dillewijn, Ankeveen
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Dillewijn, Ankeveen
Kiki Schippers - Meer
Bon theater, Medemblik
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Winsinghhof, Roden
21:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Lisa Loeb - Extase
Werftheater, Utrecht
Man, man, man, de Podcast
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Kardol - Welkom
Theater De Kik, Elst
20:15
Murth Mossel - Tot op dat moment
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
19:30
Nesim - TaBoe!
CulturA & Zo, Nootdorp
21:30
Nesim - TaBoe!
CulturA & Zo, Nootdorp
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Posttheater, Arnhem
19:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Riza Tisserand
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
19:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Het Klooster, Woerden
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:30
Sjaak Bral
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Taboe! - Nesim El Ahmadi
CulturA & Zo, Nootdorp
21:30
Taboe! - Nesim El Ahmadi
CulturA & Zo, Nootdorp
Un, Dos, Stress
Theater de Huiskamer, Weert
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Spant!, Bussum
Vlamousse - Saampies
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 13 december 2020
15:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
16:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
Goudse Schouwburg, Gouda
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Spant!, Bussum
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Spant!, Bussum
16:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 14 december 2020
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen