Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fransche School Culemborg
Culemborg
Spant!
Bussum
20:30
DeLaMar
Amsterdam
00:00
de Berchplaets
Berghem
De Dillewijn
Ankeveen
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Concordia
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Bellevue
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Meenthe
Steenwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater 't Pand
Gorinchem
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
Gasthuiskerk
Doesburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
Spant!
Bussum
De Weijer
Boxmeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Werftheater
Utrecht
C.C. De Kei
Reusel
De Kunstgreep
Oostzaan
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Agnietenhof
Tiel
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
Pieter Poot
De Blesse
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Het Veur Theater
Leidschendam
Fulcotheater
IJsselstein
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
zaterdag 15 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ton Kas - Kakmaker
Spant!, Bussum
20:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
zondag 16 september 2018
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
de Berchplaets, Berghem
Kiki Schippers - Waar
De Dillewijn, Ankeveen
14:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
maandag 17 september 2018
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 18 september 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 19 september 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kiki Schippers - Waar
Theater De Boerderij, Huizen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Harderwijk, Harderwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Concordia, Enschede
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 20 september 2018
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Poorterij, Zaltbommel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Ludens, Voorburg
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Meenthe, Steenwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Perron-3, Rosmalen
Arie & Silvester - Wie?!
Het Veur Theater, Leidschendam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Bert Visscher
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Veste, Delft
20:00
Gad Elmaleh
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 21 september 2018
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Werftheater, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Pand, Gorinchem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
Kiki Schippers - Waar
Gasthuiskerk, Doesburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Veste, Delft
Alex Ploeg Ultimatum
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Weijer, Boxmeer
Arie & Silvester - Wie?!
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
zaterdag 22 september 2018
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater De Leest, Waalwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Werftheater, Utrecht
Jochen Otten - Troosten
C.C. De Kei, Reusel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kunstgreep, Oostzaan
Patrick Laureij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Bouwkunde, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Louise Korthals - Alles is er
BREStheater, Brielle
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Trailer Park Boys
RAI Theater, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 23 september 2018
20:00
FATU XL
AFAS Live, Amsterdam
maandag 24 september 2018
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Gad Elmaleh
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 25 september 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pieter Poot, De Blesse
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 26 september 2018
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Laureij
Werftheater, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
Jan Beuving - Rotatie
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer