Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
De Schakel
Gilze
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Hofpoort
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
Polanentheater
Amsterdam
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bouwkunde
Deventer
BREStheater
Brielle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Klooster
Woerden
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterpand Weesp
Weesp
De Domijnen
Sittard
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Omval
Diemen
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Het Evertshuis
Bodegraven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Het Klooster
Woerden
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Perron-3
Rosmalen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Musis
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Den heuvel
Alphen
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Walhalla
Rotterdam
zaterdag 29 september 2018
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Louise Korthals - Alles is er
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Schakel, Gilze
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Omval, Diemen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Hofpoort, Coevorden
Emilio Guzman - Kom dan!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lucinda Sedoc / Rima Kawuwung
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 30 september 2018
20:30
Purper - Purper's Passie
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Moederziel Alleen
Polanentheater, Amsterdam
maandag 01 oktober 2018
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Mike Epps
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 02 oktober 2018
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Idea, Soest
20:00
Mike Epps
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
BREStheater, Brielle
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw - VETTE PECH!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 03 oktober 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Het Klooster, Woerden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterpand Weesp, Weesp
Matroesjka - Brainwash
De Domijnen, Sittard
20:15
Purper - Purper's Passie
Hoftheater, Raalte
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Omval, Diemen
Jan Beuving - Rotatie
Theater PePijn, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Het Evertshuis, Bodegraven
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 04 oktober 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Onze Henry
Perron-3, Rosmalen
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
Leon van der Zanden - Kameleon
HAN Campustheater, Nijmegen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Kom dan!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Drommedaris, Enkhuizen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cultura, Ede
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Podium Hoge Woerd, De Meern
Matroesjka - Brainwash
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Speeldoos, Baarn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Musis, Arnhem
19:30
David Cross
Melkweg, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Den heuvel, Alphen
Patrick Laureij
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 05 oktober 2018
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wesopa Weesp, Weesp
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Ludens, Voorburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Matroesjka - Brainwash
Theater Walhalla, Rotterdam