Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schaffelaartheater
Barneveld
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kulturhus Holten
Holten
00:00
Kulturhus
Epe
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Evertshuis
Bodegraven
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Cammeleur
Dongen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agora Theater Druten
Druten
Theater Hof 88
Almelo
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Meervaart
Amsterdam
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schuur
Haarlem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Figi Theater
Zeist
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
vrijdag 22 maart 2019
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Agora Theater Druten, Druten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 23 maart 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Sneek, Sneek
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Harderwijk, Harderwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Schuur, Zevenbergen
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Lievekamp, Oss
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Odeon, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Odeon, Zwolle
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Hoge Woerd, De Meern
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Markant Uden, Uden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Kulturhus Holten, Holten
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Kulturhus, Epe
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Franck Dubosc
Koninklijk Circus, Brussel
Patrick Laureij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Junushoff Theater, Wageningen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Jan van Besouw, Goirle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Louise Korthals - Alles is er
Het Evertshuis, Bodegraven
Arie & Silvester - Wie?!
Dok6, Panningen
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
Deventer Schouwburg, Deventer
Matroesjka - Brainwash
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Oosterpoort, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Willem, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
De Kattendans, Bergeijk
Alex Ploeg Ultimatum
De Cammeleur, Dongen
Kiki Schippers - Waar
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Chassé Theater, Breda
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Druten, Druten
zondag 24 maart 2019
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Powl Ameerali
Meervaart, Amsterdam
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Cem Yilmaz
AFAS Live, Amsterdam
maandag 25 maart 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
dinsdag 26 maart 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Rotterdam, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Speeldoos, Baarn
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rayen Panday - Fenomeen
Schuur, Haarlem
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thomas Acda - Motel
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Ahmed Sylla
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Goudse Schouwburg, Gouda
Louise Korthals - Alles is er
Figi Theater, Zeist
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Kleine Willem, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
woensdag 27 maart 2019
00:00
Sounds Niets te verliezen
Zaantheater, Zaandam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Nathalie Baartman - Breek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Veste, Delft
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Spiegel, Zwolle
Thomas Acda - Motel
Theater de Speeldoos, Baarn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Lievekamp, Oss
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Hofnar, Valkenswaard