Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Munttheater
Weert
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Hoftheater
Raalte
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posttheater
Arnhem
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Ledeltheater
Oostburg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
Het Klooster
Woerden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
De Zwaan
Uitgeest
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
C.C. De Klameare
Workum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
donderdag 11 april 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Munttheater, Weert
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kennemer Theater, Beverwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Hoftheater, Raalte
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Poorterij, Zaltbommel
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kattendans, Bergeijk
Nathalie Baartman - Breek
De Harmonie, Leeuwarden
Javier Guzman - Guzmán
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Chassé Theater, Breda
Freek de Jonge - De Suppoost
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 12 april 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Bijna
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Javier Guzman - Guzmán
Theater Harderwijk, Harderwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Winsinghhof, Roden
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Theater De Tuin, Leusden
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Storm, Winterswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kom, Nieuwegein
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Bouwkunde, Deventer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Louise Korthals - Alles is er
Singer Theater, Laren
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thomas Acda - Motel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas Smith - De jaren van verstand
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz
S.C.C. De Ruchte, Someren
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Laureij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Arie & Silvester - Wie?!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Pauwer
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Ledeltheater, Oostburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Matroesjka - Brainwash
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Hoftheater, Raalte
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Kamagurka
Diligentia, Den Haag
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Zwaan, Uitgeest
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Maaspoort, Venlo
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Chassé Theater, Breda
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. De Klameare, Workum
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Oldenhermanns - UNSEXED
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 13 april 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Sneek, Sneek
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Omval, Diemen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kom, Nieuwegein
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Concordia, Haastrecht
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bouwkunde, Deventer