Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Podium Victorie
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Papenstraattheater
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Musiater
Zevenaar
Hedon
Zwolle
Dok6
Panningen
De Reggehof
Goor
De Molenberg
Delfzijl
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
C.C. Merksem
Merksem
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Agnietenhof
Tiel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Spant!
Bussum
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Ledeltheater
Oostburg
Kulturhus Holten
Holten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
Het Diekhuus
Middelharnis
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Flint
Amersfoort
De Muze
Noordwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kunstgreep
Oostzaan
De Klif
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Parnassos
Utrecht
C.C. Myllesweerd
Mill
C.C. De Pas
Heesch
C.C. De Mol
Lier
BREStheater
Brielle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
Allemanswaard
Amerongen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zuiderpershuis
Antwerpen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Gooiland
Hilversum
donderdag 12 maart 2020
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schaffelaartheater, Barneveld
René van Meurs - Hunkert
Posttheater, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
De Alex Klaassen Revue Showponies 2
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Fransse Eijkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kennemer Theater, Beverwijk
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Sara Kroos - Verte
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Musiater, Zevenaar
Comedy Night
Hedon, Zwolle
Enge Buren - BASTA!
Dok6, Panningen
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Reggehof, Goor
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
Oldenhermanns - Unsexed
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fresku
Chassé Theater, Breda
Grof geschud - Lijmen
C.C. Merksem, Merksem
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 13 maart 2020
The Silent Comedy
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Purmaryn, Purmerend
Enge Buren - BASTA!
Theater De Omval, Diemen
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Boerderij, Huizen
René van Meurs - Hunkert
Theater Aan de Slinger, Houten
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Spant!, Bussum
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Ledeltheater, Oostburg
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kulturhus Holten, Holten
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Kennemer Theater, Beverwijk
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Jan van Besouw, Goirle
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Onze Henry
Hoftheater, Raalte
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Oldenhermanns - Unsexed
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Muze, Noordwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maagd, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Kunstgreep, Oostzaan
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Klif, Nijmegen
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marco Lopes - Wees blij
C.C. Parnassos, Utrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Myllesweerd, Mill
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Pas, Heesch
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Daan Boom - De Eerste
BREStheater, Brielle
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Rayen Panday - Trigger
ATLAS Theater, Emmen
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 14 maart 2020
Ed Gamble
Zuiderpershuis, Antwerpen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
Daan Boom - De Eerste
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Gooiland, Hilversum