Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
van Beresteyn
Veendam
20:30
Werftheater
Utrecht
DRU Industriepark
Ulft
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Hoftheater
Raalte
cc Binder
Puurs
20:30
Theater Houten Kaap
Ouddorp
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:00
Café de Cactus
Hengelo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Martiniplaza
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater De Kik
Elst
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
De Toegift
Den Hoorn
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
21:15
Theater De Veste
Delft
19:15
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
15:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
16:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Mimik
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
vrijdag 04 februari 2022
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - SNAK
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 05 februari 2022
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater De Leest, Waalwijk
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
van Beresteyn, Veendam
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Werftheater, Utrecht
Christel de Laat - Hoe dan?!
DRU Industriepark, Ulft
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
De Meenthe, Steenwijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Hoftheater, Raalte
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
cc Binder , Puurs
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater Houten Kaap, Ouddorp
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Pook, Oostknollendam
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Rayen Panday - Focus
Bon theater, Medemblik
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Lochem, Lochem
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:00
"positieve Test Comedy Show 2" M.m.v. Thijs Kemperink & Johan Van Guli
Café de Cactus, Hengelo
20:15
Lebbis - De Ziel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Martiniplaza, Groningen
Jan Beuving - Restante
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater De Kik, Elst
Man, man, man, de Podcast
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Cultura, Ede
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Agora Theater Druten, Druten
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
De Toegift, Den Hoorn
Pieter Derks - Uit het niets
Diligentia, Den Haag
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Molenberg, Delfzijl
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater De Veste, Delft
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater De Veste, Delft
Richard Ruben
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Femke Vernij
Theater 't Web, Bleiswijk
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Ali B - Koorts
Meervaart, Amsterdam
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
René van Meurs - 2636
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Meervaart, Amsterdam
The Comedy Store @ Q-factory
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 06 februari 2022
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Schouwburg Odeon, Zwolle
Man, man, man, de Podcast
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater 't Onderdak, Sassenheim
16:00
Beperkt Houdbaar - Canvas
Theater Walhalla, Rotterdam
maandag 07 februari 2022
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Floralis, Lisse
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Meervaart, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 08 februari 2022
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Uit het niets
Theater Sneek, Sneek
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Parktheater, Eindhoven
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater De Veste, Delft
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Meervaart, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 09 februari 2022
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Christel de Laat - Hoe dan?!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
De Maaspoort, Venlo
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Sneek, Sneek
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mouna Laroussi - Fatima
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Uit het niets
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Muze, Noordwijk
20:30
André Manuel - Sneu
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg Ogterop, Meppel
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Lochem, Lochem
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Singer Theater, Laren
20:15
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Beuving - Restante
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
René van Meurs - 2636
Mimik, Deventer
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Deventer Schouwburg, Deventer