Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
C.C. Den Herd
Bladel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
DRU Industriepark
Ulft
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Poorterij
Zaltbommel
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Weijer
Boxmeer
20:30
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Mythe
Goes
20:00
De Reggehof
Goor
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
16:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Chassé Theater
Breda
21:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Diligentia
Den Haag
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Bussel
Oosterhout
vrijdag 28 januari 2022
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posttheater, Arnhem
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
C.C. Den Herd, Bladel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Spant!, Bussum
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:30
André Manuel - Sneu
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Uit het niets
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Martiniplaza, Groningen
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Martijn Crins - Mesthoop
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Lebbis - De Ziel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Herman van Veen 75
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Max van den Burg
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Agnietenhof, Tiel
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
DRU Industriepark, Ulft
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Poorterij, Zaltbommel
zaterdag 29 januari 2022
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Rayen Panday - Focus
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weijer, Boxmeer
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
BREStheater, Brielle
Pieter Derks - Uit het niets
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd
Diligentia, Den Haag
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Kampanje, Den Helder
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater de Mythe, Goes
20:00
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
De Reggehof, Goor
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Lebbis - De Ziel
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
André Manuel - Sneu
Theater Zinin, Nijverdal
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
C.C. Stroud, Putten
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
De Domijnen, Sittard
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Cabarestafette 21-22
Markant Uden, Uden
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Markant Uden, Uden
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
van Beresteyn, Veendam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater De Lampegiet, Veenendaal
zondag 30 januari 2022
14:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:00
Beperkt Houdbaar - Canvas
Schouwburg de Lawei, Drachten
16:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
maandag 31 januari 2022
20:00
Jandino - Opgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 01 februari 2022
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Chassé Theater, Breda
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Man, man, man, de Podcast
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
André Manuel - Sneu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Het Klooster, Woerden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Andries Tunru - In Theorie
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
woensdag 02 februari 2022
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Uit het niets
Diligentia, Den Haag
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Schouwburg Lochem, Lochem
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
André Manuel - Sneu
Lindenberg Theater, Nijmegen
Wouter Deprez - Speech
Kursaal Oostende, Oostende
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Bussel, Oosterhout