Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Schalm
Veldhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. Stroud
Putten
Ethias Arena
Hasselt
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
Het Klooster
Woerden
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Concordia
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Singer
Rijkevorsel
Chassé Theater
Breda
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Domijnen
Sittard
Theater De Willem
Papendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Tuin
Leusden
Markant Uden
Uden
Scheldetheater
Terneuzen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Theater aan de Schie
Schiedam
Diligentia
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Werftheater
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Willem
Papendrecht
G.C. De Wildeman
Herent
Chassé Theater
Breda
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Venray
Venray
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Singer Theater
Laren
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
van Beresteyn
Veendam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Dakota
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Agnietenhof
Tiel
Wilminktheater
Enschede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Kennemer Theater
Beverwijk
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Zinin
Nijverdal
Het Klooster
Woerden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadshoftheater Vianen
Vianen
C-Mine
Genk
Theater aan de Schie
Schiedam
Diligentia
Den Haag
C.C. De tippe
Vledder
De Eendracht
Gemert
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cultura
Ede
dinsdag 31 maart 2020
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
DeLaMar, Amsterdam
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Hunkert
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater de Schalm, Veldhoven
Russell Howard - Respite
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 01 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Stroud, Putten
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Spiegel, Zwolle
Ali B - Koorts
Schouwburg Venray, Venray
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Klooster, Woerden
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Debby Petter - De liefde voorbij
S.C.C. De Ruchte, Someren
Eva Crutzen - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Parktheater, Eindhoven
Fresku - Voordat het te laat is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Grof geschud - Lijmen
Theater Concordia, Enschede
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Javier Guzman - Guzmán
De Singer, Rijkevorsel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Souvenirs
Figi Theater, Zeist
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Lochem, Lochem
Kommil Foo - Oogst
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lebbis - De Ervaring
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Todesangstschrei
De Domijnen, Sittard
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Vet Kindercabaret - Kapot VET
De Nieuwe Kolk, Assen
donderdag 02 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Tuin, Leusden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Markant Uden, Uden
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Bij Robert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Debby Petter - De liefde voorbij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Enge Buren - BASTA!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Flip Noorman - Love it!
Werftheater, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Willem, Papendrecht
Javier Guzman - Guzmán
G.C. De Wildeman, Herent
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Souvenirs
Schaffelaartheater, Barneveld
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Venray, Venray
Kommil Foo - Oogst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Ervaring
Singer Theater, Laren
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
van Beresteyn, Veendam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Enck, Oirschot
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Dakota, Den Haag
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Plien & Bianca - En nu dan?
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Trigger
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Lochem, Lochem
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sanne Wallis de Vries - Kom
Agnietenhof, Tiel
Sara Kroos - Verte
Wilminktheater, Enschede
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
The Silent Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Domijnen, Sittard
Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Zinin, Nijverdal
vrijdag 03 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Klooster, Woerden
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Fransse Eijkel - Subtropique
Cultura, Ede