Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Kulturhus Holten
Holten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:30
De Speeldoos
Vught
De Maaspoort
Venlo
woensdag 22 mei 2019
Louise Korthals - Alles is er
De Nieuwe Kolk, Assen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 23 mei 2019
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Hof 88, Almelo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Willem, Papendrecht
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater 't Speelhuis, Helmond
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Odeon, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
20:00
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Circus, Brussel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jamali Maddix
Comedy Club Haug, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Bijna
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
vrijdag 24 mei 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater De Verwachting, Ritthem
Kommil Foo - Oogst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater aan de Schie, Schiedam
De Partizanen - Het leven an sich
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Finalistentour 2019 - BNNVARA Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Bijna
Posttheater, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
18:00
Jean-Marie Bigard
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ledeltheater, Oostburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Het Veur Theater, Leidschendam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Oosterpoort, Groningen
Emilio Guzman - Kom dan!
De Maaspoort, Venlo
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
zaterdag 25 mei 2019
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater RhederArt, Dieren
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Spant!, Bussum
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Munttheater, Weert
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Guzmán
Kulturhus Holten, Holten
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Flint, Amersfoort
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Stenge, Heinkenszand
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Speeldoos, Vught
Louise Korthals - Alles is er
De Maaspoort, Venlo