Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Toegift
Den Hoorn
De Molenberg
Delfzijl
De Domijnen
Sittard
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Zoetegem
Zottegem
Wilminktheater
Enschede
20:30
Werftheater
Utrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
G.C. De Muze van Meise
Meise
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
De Skâns
Gorredijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Pas
Heesch
C.C. De Kroon
Bocholt
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
woensdag 07 maart 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
donderdag 08 maart 2018
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Ins Blau, Leiden
Johan Goossens - Vlam
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thomas Smith - Strak
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Zonder verdoving
Theater de Mythe, Goes
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Spot
Theater de Kom, Nieuwegein
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Griffioen, Amstelveen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Het gras bij de buren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Stefano Keizers - Erg heel
Lindenberg Theater, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Fulcotheater, IJsselstein
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Dok6, Panningen
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:30
George van Houts - Kom Plot
De Toegift, Den Hoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Molenberg, Delfzijl
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Domijnen, Sittard
Jochen Otten - Troosten
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zoetegem, Zottegem
vrijdag 09 maart 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Soundos - Niets te verliezen
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens
Theater Walhalla, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Sneek, Sneek
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - De Onzen
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Vlam
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Lochem, Lochem
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schaffelaartheater, Barneveld
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Posttheater, Arnhem
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Posthuis Theater, Heerenveen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Markant Uden, Uden
20:15
Percossa - BAM!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thomas Smith - Strak
G.C. De Muze van Meise, Meise
William Boeva - Reset
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
DeLaMar, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Weijer, Boxmeer
Yentl & de Boer - Magie
De Skâns, Gorredijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Muze, Noordwijk
Claudia de Breij - Nu
De Harmonie, Leeuwarden
Jochen Otten - Troosten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Spot
C.C. De Pas, Heesch
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kroon, Bocholt
Marco Lopes - Moedt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 10 maart 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Zaantheater, Zaandam
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Best of Fringe / Don t Worry Be Yonce / My Father Held a Gun
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Percossa - BAM!
Theater De Veste, Delft
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Purmaryn, Purmerend