Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Zoetegem
Zottegem
Zaantheater
Zaandam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Domijnen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
S.C.C. De Enck
Oirschot
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Mythe
Goes
Wilminktheater
Enschede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Kom
Nieuwegein
G.C. De Muze van Meise
Meise
Schouwburg Lochem
Lochem
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. De Pas
Heesch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Skâns
Gorredijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Weijer
Boxmeer
C.C. De Kroon
Bocholt
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Horst
Venhorst
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
woensdag 07 maart 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fuad Hassen - Held
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om alles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 08 maart 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zoetegem, Zottegem
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Zaantheater, Zaandam
Jochen Otten - Troosten
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Leest, Waalwijk
Johan Goossens - Vlam
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Domijnen, Sittard
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thomas Smith - Strak
Theater De Willem, Papendrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Dok6, Panningen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Enck, Oirschot
Stefano Keizers - Erg heel
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Fulcotheater, IJsselstein
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Speelhuis, Helmond
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Zonder verdoving
Theater de Mythe, Goes
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Richard Groenendijk - Om alles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
George van Houts - Kom Plot
De Toegift, Den Hoorn
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Het gras bij de buren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 09 maart 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Spiegel, Zwolle
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Soundos - Niets te verliezen
Theaterpand Weesp, Weesp
Johan Goossens - Vlam
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Markant Uden, Uden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agnietenhof, Tiel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
William Boeva - Reset
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochen Otten - Troosten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Muze, Noordwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zinin, Nijverdal
André Manuel - De Onzen
Theater de Kom, Nieuwegein
Thomas Smith - Strak
G.C. De Muze van Meise, Meise
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Lochem, Lochem
Claudia de Breij - Nu
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Aan de Slinger, Houten
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Marco Lopes - Moedt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Spot
C.C. De Pas, Heesch
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Posthuis Theater, Heerenveen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Yentl & de Boer - Magie
De Skâns, Gorredijk
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater 't Pand, Gorinchem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
20:15
Percossa - BAM!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Kampanje, Den Helder
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Weijer, Boxmeer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kroon, Bocholt
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schaffelaartheater, Barneveld
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Posttheater, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
DeLaMar, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
zaterdag 10 maart 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Zaantheater, Zaandam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Maaspoort, Venlo
20:00
Op Sterk Water - Hotel
De Horst, Venhorst
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Scheldetheater, Terneuzen
Richard Groenendijk - Om alles
De Meenthe, Steenwijk