Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Ins Blau
Leiden
Theater PePijn
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Kroon
Bocholt
C.C. De Pas
Heesch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Skâns
Gorredijk
De Weijer
Boxmeer
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
ECI Cultuurfabriek
Roermond
G.C. De Muze van Meise
Meise
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
BREStheater
Brielle
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
20:00
De Horst
Venhorst
De Kattendans
Bergeijk
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Toegift
Den Hoorn
20:00
DeLaMar
Amsterdam
G.C. De Kluize
Oosterzele
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Podium onder de toren
Grootschermer
Podium onder de toren
Grootschermer
Posttheater
Arnhem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Singer Theater
Laren
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Ludens
Voorburg
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
donderdag 08 maart 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Zonder verdoving
Theater de Mythe, Goes
Thomas Smith - Strak
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Ins Blau, Leiden
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 09 maart 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agnietenhof, Tiel
Marco Lopes - Moedt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kroon, Bocholt
Pieter Derks - Spot
C.C. De Pas, Heesch
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jochen Otten - Troosten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Claudia de Breij - Nu
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Muze, Noordwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Yentl & de Boer - Magie
De Skâns, Gorredijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Weijer, Boxmeer
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
DeLaMar, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag
William Boeva - Reset
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Thomas Smith - Strak
G.C. De Muze van Meise, Meise
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Percossa - BAM!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Markant Uden, Uden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Posthuis Theater, Heerenveen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Posttheater, Arnhem
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schaffelaartheater, Barneveld
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater 't Pand, Gorinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Aan de Slinger, Houten
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - De Onzen
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Sneek, Sneek
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zinin, Nijverdal
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Soundos - Niets te verliezen
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 10 maart 2018
René van Meurs - Ik beloof niks
Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Fuad Hassen - Held
ATLAS Theater, Emmen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
BREStheater, Brielle
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cultura, Ede
20:00
Op Sterk Water - Hotel
De Horst, Venhorst
William Boeva - Reset
De Kattendans, Bergeijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Maaspoort, Venlo
Richard Groenendijk - Om alles
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. De Kluize, Oosterzele
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Marco Lopes - Moedt
Het Veur Theater, Leidschendam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning te rijk
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - De Onzen
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Wolfgang Invites Memphis birthday bash XXL
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Film: An Autumn Afternoon
PlusEtage, Baarle-Nassau
Vincent Geers - Als beste getest
Podium onder de toren, Grootschermer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium onder de toren, Grootschermer
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Posttheater, Arnhem
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Scheldetheater, Terneuzen
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Ogterop, Meppel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Singer Theater, Laren
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater De Omval, Diemen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Percossa - BAM!
Theater De Veste, Delft
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Ludens, Voorburg
Jochen Otten - Troosten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude