Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rietveld Theater
Delft
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
De Reggehof
Goor
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Muze
Noordwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Markant Uden
Uden
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Nieuwe Kolk
Assen
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Beun
Heiloo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
Veluvine
Nunspeet
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater aan de Schie
Schiedam
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
woensdag 06 maart 2019
Nathalie Baartman - Breek
Rietveld Theater, Delft
Arie & Silvester - Wie?!
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Paul de Leeuw
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Reggehof, Goor
Ali B - Koorts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fresku - Voordat het te laat is
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Lochem, Lochem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Zuidplein, Rotterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Het Wennekerpand, Schiedam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tineke Schouten - Highlights
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Markant Uden, Uden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 07 maart 2019
Kiki Schippers - Waar
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Nathalie Baartman - Breek
Kennemer Theater, Beverwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Kennemer Theater, Beverwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Chassé Theater, Breda
19:00
Rachid Badouri
Koninklijk Circus, Brussel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Diligentia, Den Haag
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Dakota, Den Haag
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Deventer Schouwburg, Deventer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Freek de Jonge - De Suppoost
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yentl en de Boer - Magie
Parktheater, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tineke Schouten - Highlights
ATLAS Theater, Emmen
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
Emilio Guzman - Kom dan!
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Beun, Heiloo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Aan de Slinger, Houten
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Koningshof, Maassluis
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zinin, Nijverdal
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Veluvine, Nunspeet
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Willem, Papendrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Winsinghhof, Roden
Henry van Loon - Onze Henry
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Schalm, Veldhoven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Storm, Winterswijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 08 maart 2019
00:00
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Heppie de Peppie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Edson Da Graça - Wakker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Flint, Amersfoort
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Chantal Bakker / Desta / Nzingah Morena / Rima Kawuwung / Wietske Dijk
Meervaart, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kiki Schippers - Waar
Meervaart, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Orpheus, Apeldoorn
Matroesjka - Brainwash
Gigant, Apeldoorn
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Posttheater, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Fresku - Voordat het te laat is
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Molenberg, Delfzijl
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Omval, Diemen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Cultura, Ede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Het Park, Hoorn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bloemen - Souvenirs
Leidse Schouwburg, Leiden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Het Veur Theater, Leidschendam