Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Bogaard
Sint-Truiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Pand
Gorinchem
Spant!
Bussum
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Het Trefpunt
Warmond
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Valkaart Oostkamp
Oostkamp
20:00
Parktheater
Eindhoven
16:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Leest
Waalwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Hof 88
Almelo
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Domijnen
Sittard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater De Veste
Delft
C.C. Hasselt
Hasselt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Kolk
Assen
20:15
Diligentia
Den Haag
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
Theater De Veste
Delft
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
donderdag 26 april 2018
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Deventer Schouwburg, Deventer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Speelhuis, Helmond
vrijdag 27 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Bogaard, Sint-Truiden
zaterdag 28 april 2018
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater 't Pand, Gorinchem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Spant!, Bussum
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Trefpunt, Warmond
19:30
George van Houts - Kom Plot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Valkaart Oostkamp, Oostkamp
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
16:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Johan Goossens - Vlam
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Bovengrens
Chassé Theater, Breda
Leon van der Zanden - Kameleon
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg de Lawei, Drachten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater Hof 88, Almelo
Nathalie Baartman - Voest
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Kerkrade, Kerkrade
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
zondag 29 april 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
15:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 30 april 2018
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Russell Peters
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 01 mei 2018
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lievekamp, Oss
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Wilminktheater, Enschede
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 02 mei 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Aquarium, een inktzwarte komedie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Flint, Amersfoort
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Domijnen, Sittard
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 03 mei 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Parktheater, Eindhoven
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Veste, Delft
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Hasselt, Hasselt
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Bovengrens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Kolk, Assen
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
vrijdag 04 mei 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas Smith - Strak
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
zaterdag 05 mei 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Parktheater, Eindhoven
20:15
Clifton Braam / Danielle Dorder / Glenn Huisden
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Bussel, Oosterhout