Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Kielzog
Hoogezand
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
Werftheater
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
ATLAS Theater
Emmen
Bon theater
Medemblik
BREStheater
Brielle
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Werft
Geel
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De hoogte
Winsum
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Diligentia
Den Haag
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Spant!
Bussum
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Omval
Diemen
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ludens
Voorburg
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
van Beresteyn
Veendam
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Theater De Tuin
Leusden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bouwkunde
Deventer
Zaantheater
Zaandam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
vrijdag 01 maart 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Goudse Schouwburg, Gouda
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Het Kielzog, Hoogezand
Javier Guzman - Guzmán
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Orpheus, Apeldoorn
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posttheater, Arnhem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Trudy Labij & Frans Mulder - ’t Is nogal fris voor de tijd van het jaa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg de Lawei, Drachten
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Lochem, Lochem
Patrick Laureij
Schouwburg Odeon, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Singer Theater, Laren
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater de Griffioen, Amstelveen
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Verwachting, Ritthem
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Sneek, Sneek
Kiki Schippers - Waar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zuidplein, Rotterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
van Beresteyn, Veendam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
zaterdag 02 maart 2019
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Brigitte Kaandorp - Eh...
ATLAS Theater, Emmen
Louise Korthals - Alles is er
Bon theater, Medemblik
Fresku - Voordat het te laat is
BREStheater, Brielle
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Werft, Geel
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Nathalie Baartman - Breek
De hoogte, Winsum
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
Diligentia, Den Haag
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Deng Boy - We gaan gaan gaan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Oldenhermanns - UNSEXED
Kennemer Theater, Beverwijk
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posthuis Theater, Heerenveen
Stefano Keizers - Erg Heel
Posttheater, Arnhem
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Rietveld Theater, Delft
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Spant!, Bussum
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kom, Nieuwegein
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Omval, Diemen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Storm, Winterswijk
21:00
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater De Veste, Delft
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater De Veste, Delft
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Gooiland, Hilversum
Patrick Laureij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Javier Guzman - Guzmán
Theater Hof 88, Almelo
Kiki Schippers - Waar
Theater Ludens, Voorburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Rayen Panday - Fenomeen
van Beresteyn, Veendam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
Zaantheater, Zaandam
zondag 03 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Tuin, Leusden
maandag 04 maart 2019
20:00
Sarah Millican
DeLaMar, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Victor Luis van Es inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
dinsdag 05 maart 2019
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Bouwkunde, Deventer
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
woensdag 06 maart 2019
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Ali B - Koorts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Meenthe, Steenwijk
Arie & Silvester - Wie?!
De Molenberg, Delfzijl
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk