Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
Meervaart
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Meervaart
Amsterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
19:00
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Zaantheater
Zaandam
22:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
14:30
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Karoessel
Geleen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schuur
Haarlem
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
AINSI
Maastricht
20:15
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
dinsdag 24 december 2019
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
donderdag 26 december 2019
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 27 december 2019
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Peul Jan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Marco v/d Neut
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Diligentia, Den Haag
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Maaspoort, Venlo
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Wilko Terwijn
Comedy Club Haug, Rotterdam
zaterdag 28 december 2019
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Meervaart, Amsterdam
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Het Wennekerpand, Schiedam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Kattendans, Bergeijk
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Daan van der Hoeven / Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
zondag 29 december 2019
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:30
Oudejaarsshow 2019 - Vincent Bijlo & The Rossettis
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Meervaart, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Joop Vos & Maarten Saris - Helmond, Helmond: wa’n circus
Cacaofabriek, Helmond
maandag 30 december 2019
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Zaantheater, Zaandam
22:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Joop Vos & Maarten Saris - Helmond, Helmond: wa’n circus
Cacaofabriek, Helmond
dinsdag 31 december 2019
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
NYE Stand Up Show & Party at Comedy Club Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 02 januari 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Schouwburg De Kring, Roosendaal
vrijdag 03 januari 2020
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater Karoessel, Geleen
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Raymond Clement
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
Chassé Theater, Breda
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 04 januari 2020
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Hof 88, Almelo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Theater 't Speelhuis, Helmond
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Raymond Clement
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Martiniplaza, Groningen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Nesterlé, Nistelrode
zondag 05 januari 2020
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Volkskrant Comedytalenten
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 06 januari 2020
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Floralis, Lisse
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Gerard Cox - Cox, De Grote Grijze Belofte
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 07 januari 2020
Rayen Panday - Trigger
Werftheater, Utrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Daan Boom - De Eerste
Schuur, Haarlem
00:00
Yora Rienstra - UP
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
AINSI, Maastricht
woensdag 08 januari 2020
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zaantheater, Zaandam
Rayen Panday - Trigger
Werftheater, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal