Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Westergastheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Westergastheater
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:00
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Westergastheater
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Cacaofabriek
Helmond
14:30
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Westergastheater
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
19:00
Diligentia
Den Haag
22:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Karoessel
Geleen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Werftheater
Utrecht
20:30
AINSI
Maastricht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schuur
Haarlem
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Werftheater
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
dinsdag 24 december 2019
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
donderdag 26 december 2019
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 27 december 2019
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Maaspoort, Venlo
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Wilko Terwijn
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Marco v/d Neut
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:30
Peul Jan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Diligentia, Den Haag
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 28 december 2019
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Het Wennekerpand, Schiedam
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Daan van der Hoeven / Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Diligentia, Den Haag
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 29 december 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Joop Vos & Maarten Saris - Helmond, Helmond: wa’n circus
Cacaofabriek, Helmond
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Diligentia, Den Haag
20:30
Oudejaarsshow 2019 - Vincent Bijlo & The Rossettis
Theater Kulturhus, Borne
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 30 december 2019
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Zaantheater, Zaandam
20:30
Joop Vos & Maarten Saris - Helmond, Helmond: wa’n circus
Cacaofabriek, Helmond
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Diligentia, Den Haag
22:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 31 december 2019
20:00
NYE Stand Up Show & Party at Comedy Club Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 02 januari 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Schouwburg De Kring, Roosendaal
vrijdag 03 januari 2020
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Agnietenhof, Tiel
20:00
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Raymond Clement
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater Karoessel, Geleen
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
Chassé Theater, Breda
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 04 januari 2020
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Leidse Schouwburg, Leiden
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Raymond Clement
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Martiniplaza, Groningen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Orpheus, Apeldoorn
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 05 januari 2020
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Volkskrant Comedytalenten
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 06 januari 2020
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Floralis, Lisse
20:15
Gerard Cox - Cox, De Grote Grijze Belofte
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
dinsdag 07 januari 2020
Rayen Panday - Trigger
Werftheater, Utrecht
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
AINSI, Maastricht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Daan Boom - De Eerste
Schuur, Haarlem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Yora Rienstra - UP
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 08 januari 2020
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Figi Theater, Zeist
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Rayen Panday - Trigger
Werftheater, Utrecht
20:00
Daan Boom - De Eerste
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Zuidplein, Rotterdam