Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Meerpaal
Dronten
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Kolk
Assen
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Zaantheater
Zaandam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Islemunda
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Idea
Soest
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Spant!
Bussum
Zalencentrum de Treemter
Balk
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Dialoog
Ermelo
00:00
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. De Pas
Heesch
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Schakel
Gilze
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
DeMess
Naarden
Schouwburg Lochem
Lochem
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Posttheater
Arnhem
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
BREStheater
Brielle
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Onderdak
Sassenheim
00:00
De Cammeleur
Dongen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. De Kinkel
Bemmel
Flint
Amersfoort
Theater Sneek
Sneek
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Aan de Slinger
Houten
Hoftheater
Raalte
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater Ludens
Voorburg
Diligentia
Den Haag
Theatercafe Lexke
Budel
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Kolk
Assen
De Eendracht
Gemert
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Zaantheater
Zaandam
DiamantTheater
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
16:00
Cacaofabriek
Helmond
donderdag 18 oktober 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yentl en de Boer - Magie
De Meerpaal, Dronten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 19 oktober 2018
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Pand, Gorinchem
Arie & Silvester - Wie?!
De Kunstgreep, Oostzaan
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater De Kolk, Assen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Harderwijk, Harderwijk
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
De Sixties, muzikale lezing
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Edson Da Graça - Wakker
Islemunda, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg de Lawei, Drachten
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Idea, Soest
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
Spant!, Bussum
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Zalencentrum de Treemter, Balk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wesopa Weesp, Weesp
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Posttheater, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
Podium Hoge Woerd, De Meern
Maartje & Kine - Vibrato
De Dialoog, Ermelo
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Kattendans, Bergeijk
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theaterpand Weesp, Weesp
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bouwkunde, Deventer
Patrick Laureij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agnietenhof, Tiel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater De Willem, Papendrecht
Rayen Panday - Fenomeen
C.C. De Pas, Heesch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
René van Meurs - Ik beloof niks
De Schakel, Gilze
Richard Groenendijk - Om Alles!
Agnietenhof, Tiel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Storm, Winterswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Yentl en de Boer - Magie
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Posttheater, Arnhem
zaterdag 20 oktober 2018
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fransche School Culemborg, Culemborg
Arie & Silvester - Wie?!
Posttheater, Arnhem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Meerpaal, Dronten
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Markant Uden, Uden
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Den Herd, Bladel
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jan Beuving - Rotatie
BREStheater, Brielle
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Hoftheater, Raalte
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater 't Onderdak, Sassenheim
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Cammeleur, Dongen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Kiki Schippers - Waar
C.C. De Kinkel, Bemmel
Lebbis - De Bovengrens
Flint, Amersfoort
Louise Korthals - Alles is er
Theater Sneek, Sneek
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Kom, Nieuwegein
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Aan de Slinger, Houten
Marco Lopes - Moedt
Hoftheater, Raalte
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Pand, Gorinchem
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Patrick Laureij
Theater Ludens, Voorburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Piepschuim - Grote Woorden
Theatercafe Lexke, Budel
20:15
Purper - Purper's Passie
Het Musiater, Zevenaar
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Eendracht, Gemert
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Ton Kas - Kakmaker
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Lochem, Lochem
Yentl en de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
zondag 21 oktober 2018
16:00
Alles Moet Anders - BALL
Cacaofabriek, Helmond