Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Reggehof
Goor
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meerpaal
Dronten
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
BREStheater
Brielle
ATLAS Theater
Emmen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Posttheater
Arnhem
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Speeldoos
Vught
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Agnietenhof
Tiel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Munttheater
Weert
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
20:15
Cultura
Ede
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaantheater
Zaandam
van Beresteyn
Veendam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Concordia
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
S.C.C. De Enck
Oirschot
vrijdag 22 februari 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Reggehof, Goor
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
12:30
Lunchpauzeverhalen - Oek de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultura, Ede
Stefano Keizers - Erg Heel
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Max van den Burg - Paasbest
BREStheater, Brielle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
ATLAS Theater, Emmen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
zaterdag 23 februari 2019
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Sneek, Sneek
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Jan Beuving - Rotatie
Theater Ludens, Voorburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Willem, Papendrecht
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Omval, Diemen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Koornbeurs, Franeker
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Niet Schieten! - Tijd voor een trio
Theater Berkelland, Eibergen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Guzmán
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Ogterop, Meppel
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Thijs van de Meeberg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Karin Bloemen - Souvenirs
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Martiniplaza, Groningen
Yentl en de Boer - Magie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Koningshof, Maassluis
Alex Ploeg Ultimatum
Kennemer Theater, Beverwijk
Thomas Acda - Motel
Goudse Schouwburg, Gouda
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Dok6, Panningen
Kiki Schippers - Waar
Dok6, Panningen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Deventer Schouwburg, Deventer
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Speeldoos, Vught
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
20:00
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Murth Mossel - Pauwer
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Agnietenhof, Tiel
zondag 24 februari 2019
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 25 februari 2019
20:00
Comedytrain on tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Meenthe, Steenwijk
dinsdag 26 februari 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks
Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Koning - Koning van de dieren
Flint, Amersfoort
20:15
Micha Wertheim - Voor alle duidelijkheid
Cultura, Ede
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
woensdag 27 februari 2019
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
Richard Groenendijk - Om Alles!
van Beresteyn, Veendam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Edson Da Graça - Wakker
Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Veste, Delft
Thomas Acda - Motel
Theater de Schalm, Veldhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Javier Guzman try-out
Theater Concordia, Enschede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Laureij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Enck, Oirschot