Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Parkgebouw
Rijssen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Flint
Amersfoort
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Willem
Papendrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Flint
Amersfoort
Theater 't Pand
Gorinchem
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het spectrum
Schijndel
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
00:00
Veluvine
Nunspeet
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Schattelijn
Geertruidenberg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cultura
Ede
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Rietveld Theater
Delft
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater De Storm
Winterswijk
Chassé Theater
Breda
Theater de Kom
Nieuwegein
Chassé Theater
Breda
Het Dorpshuis
Nigtevecht
00:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Nut Departement Makkum
Makkum
00:00
Meervaart
Amsterdam
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
donderdag 06 februari 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Sara Kroos - Verte
Kennemer Theater, Beverwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Mythe, Goes
20:00
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Marco Lopes - Wees blij
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
The Silent Comedy
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Flint, Amersfoort
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Max van den Burg - Paasbest
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Zaantheater, Zaandam
20:30
Fuad Hassen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 07 februari 2020
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Yora Rienstra - UP
Parkgebouw, Rijssen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Flint, Amersfoort
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Posthuis Theater, Heerenveen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Willem, Papendrecht
Lebbis - De Ervaring
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Flint, Amersfoort
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater 't Pand, Gorinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Agnietenhof, Tiel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Beuving - Rotatie
Het spectrum, Schijndel
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Musketon, Utrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Veluvine, Nunspeet
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Rayen Panday - Trigger
De Schattelijn, Geertruidenberg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Sara Kroos - Verte
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Wilminktheater, Enschede
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Alex Agnew
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Amro Kasr / barbara Willemse
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cultura, Ede
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Werftheater, Utrecht
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Meerpaal, Dronten
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Figi Theater, Zeist
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Rietveld Theater, Delft
zaterdag 08 februari 2020
Yora Rienstra - UP
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Achterolmen, Maaseik
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Storm, Winterswijk
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Ervaring
Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Dorpshuis, Nigtevecht
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Hofpoort, Coevorden
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Nut Departement Makkum, Makkum
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Meervaart, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Lindenberg Theater, Nijmegen
Rayen Panday - Trigger
Posttheater, Arnhem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Podium Hoge Woerd, De Meern