Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
20:00
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Breughelzaal
Bree
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:15
Meervaart
Amsterdam
00:00
De Muze
Noordwijk
20:15
Cultura
Ede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Musis
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Maagd
Bergen op Zoom
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Sneek
Sneek
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
00:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Den heuvel
Alphen
Wilminktheater
Enschede
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Het Veur Theater
Leidschendam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Podium Vlieland
Vlieland
20:15
Meervaart
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Scheldetheater
Terneuzen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Agora Theater Druten
Druten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
De Maaspoort
Venlo
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater de Bussel
Oosterhout
De Harmonie
Leeuwarden
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Koningshof
Maassluis
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Hoftheater
Raalte
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Willem
Papendrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
woensdag 13 maart 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Zaantheater, Zaandam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Breughelzaal, Bree
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Muze, Noordwijk
20:15
Cameretten Festival - Finalistentournee 2018
Cultura, Ede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arie & Silvester - Wie?!
Parktheater, Eindhoven
ANNE & LISA - Weltschmerz
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg De Kring, Roosendaal
donderdag 14 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Musis, Arnhem
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Stefano Keizers - Erg Heel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maagd, Bergen op Zoom
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Leidse Schouwburg, Leiden
Rayen Panday - Fenomeen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Gooiland, Hilversum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Sneek, Sneek
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Zaantheater, Zaandam
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Murth Mossel - Pauwer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Javier Guzman - Guzmán
Den heuvel, Alphen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wilminktheater, Enschede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater Ludens, Voorburg
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Het Veur Theater, Leidschendam
De Partizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Podium Vlieland, Vlieland
20:15
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Kielzog, Hoogezand
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Scheldetheater, Terneuzen
Arie & Silvester - Wie?!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
De Nieuwe Kolk, Assen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 15 maart 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Speeldoos, Baarn
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Herbakker, Eeklo
Thomas Acda - Motel
Theater de Bussel, Oosterhout
Thijs Kemperink - Bonje
De Harmonie, Leeuwarden
Theo Nijland - En de rest is onzin
Podium Hoge Woerd, De Meern
Stefano Keizers - Erg Heel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sounds Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Koningshof, Maassluis
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Chassé Theater, Breda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Hoftheater, Raalte
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theaterhotel Almelo, Almelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Laureij
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Nathalie Baartman - Breek
Posttheater, Arnhem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
De Kattendans, Bergeijk
Matroesjka - Brainwash
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Storm, Winterswijk