Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kattendans
Bergeijk
Het Klooster
Woerden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Maaspoort
Venlo
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Meerpaal
Dronten
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Deventer Schouwburg
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Weijer
Boxmeer
Werftheater
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Spant!
Bussum
00:00
DeMess
Naarden
Theater de Kampanje
Den Helder
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Omval
Diemen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Het Veur Theater
Leidschendam
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Hoftheater
Raalte
Theater Ludens
Voorburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Schalm
Veldhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
Theater Concordia
Haastrecht
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
Het Kielzog
Hoogezand
Theater 't Pand
Gorinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
BREStheater
Brielle
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Posttheater
Arnhem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Huiskamer
Weert
Het Evertshuis
Bodegraven
Werftheater
Utrecht
Arto Theater
Schoonhoven
Het Klooster
Woerden
Bon theater
Medemblik
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
DeMess
Naarden
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
21:00
De Flux
Zaandam
Theater Hofpoort
Coevorden
00:00
DNK
Assen
Theater Ludens
Voorburg
De Smeltkroes
Maarheeze
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Omval
Diemen
Posttheater
Arnhem
vrijdag 12 oktober 2018
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kattendans, Bergeijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Klooster, Woerden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
René van Meurs - Ik beloof niks
De Maaspoort, Venlo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rayen Panday - Fenomeen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
De Meerpaal, Dronten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lebbis - De Bovengrens
Spant!, Bussum
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
DeMess, Naarden
Kiki Schippers - Waar
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten - Troosten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Zinin, Nijverdal
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Veur Theater, Leidschendam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Posttheater, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?!
Hoftheater, Raalte
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Ludens, Voorburg
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Deurne, Deurne
zaterdag 13 oktober 2018
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Concordia, Haastrecht
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Winsinghhof, Roden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sounds Niets te verliezen
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Salaheddine - De Marokkaan en de media
Cultura, Ede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Kielzog, Hoogezand
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater 't Pand, Gorinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks
BREStheater, Brielle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Purper - Purper's Passie
C.C. Stroud, Putten
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Gashouder, Dedemsvaart
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Posttheater, Arnhem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Huiskamer, Weert
Patrick Laureij
Het Evertshuis, Bodegraven
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek
Arto Theater, Schoonhoven
Matroesjka - Brainwash
Het Klooster, Woerden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Bon theater, Medemblik
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Louise Korthals - Alles is er
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
DeMess, Naarden
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Verwachting, Ritthem
21:00
Keihard Lachen met Anuar / Edson Da Graça / Samir Fighil
De Flux, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hofpoort, Coevorden
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
DNK, Assen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Ludens, Voorburg
Johan Goossens - Vlam
De Smeltkroes, Maarheeze
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Leest, Waalwijk
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Venray, Venray
Howard Komproe - Live on stage
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kunstgreep, Oostzaan
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Omval, Diemen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Posttheater, Arnhem