Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Ludens
Voorburg
Theater Floralis
Lisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Klooster
Woerden
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
DeMess
Naarden
00:00
DeLaMar
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Meerpaal
Dronten
De Maaspoort
Venlo
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Floralis
Lisse
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Huiskamer
Weert
00:00
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Klooster
Woerden
Het Kielzog
Hoogezand
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
DNK
Assen
Diligentia
Den Haag
20:30
DeMess
Naarden
00:00
DeLaMar
Amsterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
De Kunstgreep
Oostzaan
21:00
De Flux
Zaandam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
vrijdag 12 oktober 2018
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Zinin, Nijverdal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Ludens, Voorburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Floralis, Lisse
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Storm, Winterswijk
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Omval, Diemen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Kom, Nieuwegein
Kiki Schippers - Waar
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lebbis - De Bovengrens
Spant!, Bussum
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - Breek
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schaffelaartheater, Barneveld
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Posttheater, Arnhem
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Hoftheater, Raalte
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Veur Theater, Leidschendam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Klooster, Woerden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fransche School Culemborg, Culemborg
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
DeMess, Naarden
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
De Meerpaal, Dronten
René van Meurs - Ik beloof niks
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kattendans, Bergeijk
Rayen Panday - Fenomeen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Deurne, Deurne
Jochen Otten - Troosten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 13 oktober 2018
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Louise Korthals - Alles is er
Theaterpand Weesp, Weesp
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hofpoort, Coevorden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Floralis, Lisse
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Winsinghhof, Roden
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Verwachting, Ritthem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Schalm, Veldhoven
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Omval, Diemen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Huiskamer, Weert
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Concordia, Haastrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater 't Pand, Gorinchem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Lochem, Lochem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Posttheater, Arnhem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Posttheater, Arnhem
Sounds Niets te verliezen
Parktheater, Eindhoven
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parktheater, Eindhoven
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Leidse Schouwburg, Leiden
Matroesjka - Brainwash
Het Klooster, Woerden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Kielzog, Hoogezand
Patrick Laureij
Het Evertshuis, Bodegraven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Gashouder, Dedemsvaart
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
DNK, Assen
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
DeMess, Naarden
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Smeltkroes, Maarheeze
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kunstgreep, Oostzaan
21:00
Keihard Lachen met Anuar / Edson Da Graça / Samir Fighil
De Flux, Zaandam
20:15
Salaheddine - De Marokkaan en de media
Cultura, Ede
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Chassé Theater, Breda