Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Den heuvel
Alphen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Hofnar
Aalten
00:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Cultura
Ede
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Cammeleur
Dongen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Spant!
Bussum
Flint
Amersfoort
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Singer Theater
Laren
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Dialoog
Ermelo
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Prinsenhof
Best
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
De Schakel
Gilze
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Theater het Hof
Arnhem
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
C.C. De Pas
Heesch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Multifunctioneel Centrum De Zwingel
Melderslo
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
donderdag 12 december 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Den heuvel, Alphen
Lebbis - De Ervaring
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Martijn Koning
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Rayen Panday - Trigger
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rayen Panday - Trigger
De Hofnar, Aalten
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Omval, Diemen
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
HAN Campustheater, Nijmegen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Yora Rienstra - UP
Cultura, Ede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 13 december 2019
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ali B - Koorts
Jan van Besouw, Goirle
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Anuar - EERLIJK
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Perron-3, Rosmalen
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Meerpaal, Dronten
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Michael Jäger
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Schalm, Veldhoven
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Meervaart, Amsterdam
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Daan Boom - De Eerste
De Cammeleur, Dongen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
De Patrizanen - Het leven an sich
Spant!, Bussum
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Flint, Amersfoort
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Singer Theater, Laren
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:30
Harry Glotzbach / Roel C. Verburg - Comedy & Guitars
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Hehobros
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Dialoog, Ermelo
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Prinsenhof, Best
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
De Schakel, Gilze
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Venray, Venray
Rayen Panday - Trigger
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater het Hof, Arnhem
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Speeldoos, Baarn
Sara Kroos - Verte
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Theo Nijland
TivoliVredenburg, Utrecht
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Urbanus
C.C. De Pas, Heesch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zaterdag 14 december 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Multifunctioneel Centrum De Zwingel, Melderslo
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Diligentia, Den Haag
De Patrizanen - Het leven an sich
Fulcotheater, IJsselstein
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Posttheater, Arnhem
20:30
Enge Buren - BASTA!
Agora Theater Druten, Druten
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Zaantheater, Zaandam
20:30
Fabian Franciscus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Kulturhus, Borne
20:00
François Pirette
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi