Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Chassé Theater
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
De Weijer
Boxmeer
De Zwaan
Uitgeest
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Koningshof
Maassluis
19:00
Koningshof
Maassluis
Minnepoort
Leuven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
Podium heino
Heino
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Kik
Elst
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Sneek
Sneek
Theater Zinin
Nijverdal
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:00
De Doelen
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
vrijdag 15 oktober 2021
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Spant!, Bussum
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Grof geschud - Broeden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Aan de Slinger, Houten
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Bellevue, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Bussel, Oosterhout
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater De Omval, Diemen
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater Ludens, Voorburg
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
René van Meurs - Hunkert
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
20:30
Lebbis - De Ziel
Wesopa Weesp, Weesp
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 16 oktober 2021
19:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Bon theater, Medemblik
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
C.C Warenar, Wassenaar
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Chassé Theater, Breda
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Doelen, Rotterdam
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Poorterij, Zaltbommel
Pieter Derks - Uit het niets
De Weijer, Boxmeer
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
Nathalie Baartman - SNAK
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Het Trefpunt, Warmond
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Minnepoort, Leuven
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Parktheater, Eindhoven
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Podium heino, Heino
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater 't Web, Bleiswijk
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Concordia, Enschede
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
André Manuel - Sneu
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Kik, Elst
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater de Speeldoos, Baarn
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Sneek, Sneek
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater Zinin, Nijverdal
Jan Beuving - Restante
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 17 oktober 2021
15:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Doelen, Rotterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Hof 88, Almelo
maandag 18 oktober 2021
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
dinsdag 19 oktober 2021
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Orpheus, Apeldoorn
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Uit het niets
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 20 oktober 2021
20:00
René van Meurs - Hunkert
Agnietenhof, Tiel
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
André Manuel - Sneu
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Peter Pannekoek
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Bellevue, Amsterdam