Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Rietveld Theater
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
ATLAS Theater
Emmen
De Kleine Willem
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Mythe
Goes
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Kulturhus Holten
Holten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Het Diekhuus
Middelharnis
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
De Klif
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Perron-3
Rosmalen
De Domijnen
Sittard
Noorderkerk
Sneek
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
20:00
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Speeldoos
Vught
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
De Weijer
Boxmeer
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus
Epe
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
donderdag 07 februari 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Schalm, Veldhoven
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Leest, Waalwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Souvenirs
Het Musiater, Zevenaar
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 08 februari 2019
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Orpheus, Apeldoorn
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
Alex Ploeg Ultimatum
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Spant!, Bussum
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Spant!, Bussum
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Kampanje, Den Helder
Murth Mossel - Pauwer
Deventer Schouwburg, Deventer
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Omval, Diemen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Agora Theater Druten, Druten
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
ATLAS Theater, Emmen
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Willem, Enschede
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schattelijn, Geertruidenberg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Mythe, Goes
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater 't Pand, Gorinchem
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kulturhus Holten, Holten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Het Park, Hoorn
Louise Korthals - Alles is er
Theater Aan de Slinger, Houten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Singer Theater, Laren
Yentl en de Boer - Magie
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Koningshof, Maassluis
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Javier Guzman - Guzmán
Het Diekhuus, Middelharnis
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Klif, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Muze, Noordwijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Bussel, Oosterhout
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
ANNE & LISA - Weltschmerz
Perron-3, Rosmalen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Domijnen, Sittard
Stefano Keizers - Erg Heel
Noorderkerk, Sneek
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
S.C.C. De Ruchte, Someren
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Meenthe, Steenwijk
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Markant Uden, Uden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Onze Henry
De Speeldoos, Vught
Emilio Guzman - Kom dan!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Storm, Winterswijk
Matroesjka - Brainwash
Zaantheater, Zaandam
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 09 februari 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Stefano Keizers - Erg Heel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Flint, Amersfoort
20:30
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Dillewijn, Ankeveen
Thijs Kemperink - Bonje
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Weijer, Boxmeer
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kampanje, Den Helder
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
Freek de Jonge - De Suppoost
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Klein Theater, Dinxperlo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Kulturhus, Epe
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Goudse Schouwburg, Gouda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Goudse Schouwburg, Gouda
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Het Veur Theater, Leidschendam
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Maartje & Kine - Vibrato
Lindenberg Theater, Nijmegen