Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Zaantheater
Zaandam
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
BREStheater
Brielle
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
C.C. De Pas
Heesch
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
DNK
Assen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
Flint
Amersfoort
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
woensdag 27 november 2019
20:00
Cameretten Festival (kwart finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Chantal Ladesou
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Kom, Nieuwegein
Best of... Ton Kas
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Yora Rienstra - UP
Zaantheater, Zaandam
donderdag 28 november 2019
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Best of Stand-Up (UK) with Alfie Brown and more
Comedy Club Haug, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kiki Schippers
De Maaspoort, Venlo
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Skâns, Gorredijk
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Klooster, Woerden
20:00
Daan Boom - De Eerste
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Xander De Rycke houdt het voor bekeken 2018-2019
La Madeleine, Brussel
20:00
Cameretten Festival (kwart finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Pieter Jouke
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Posttheater, Arnhem
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Rietveld Theater, Delft
Hehobros
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Willem, Papendrecht
Lebbis - De Ervaring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Werftheater, Utrecht
vrijdag 29 november 2019
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Agora Theater Druten, Druten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
BaronTheater, Opende
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
BREStheater, Brielle
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Cultura, Ede
20:00
Jacob Spoelstra
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Kaj Gorgels - Effe relativeren
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Molenberg, Delfzijl
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Poorterij, Zaltbommel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Peter Heerschop
Diligentia, Den Haag
20:30
Daan Boom - De Eerste
DNK, Assen
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Flint, Amersfoort
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Het Klooster, Woerden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Beperkt Houdbaar - De Première
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam