Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:00
Houtmansplantsoen
Gouda
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Bon theater
Medemblik
Bon theater
Medemblik
De Eendracht
Gemert
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Sneek
Sneek
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Sneek
Sneek
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Werftheater
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:00
Hofman
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schuur
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Concordia
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Harmonie
Leeuwarden
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
So What!
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater PePijn
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Speeldoos
Vught
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
Wesopa Weesp
Weesp
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
CulturA & Zo
Nootdorp
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Omval
Diemen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Tuin
Leusden
zondag 30 augustus 2015
14:00
Carolien Borgers
Houtmansplantsoen, Gouda
20:00
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kampanje, Den Helder
woensdag 02 september 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Walhalla, Rotterdam
donderdag 03 september 2015
20:30
Huub Stapel - MV²
Fulcotheater, IJsselstein
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Walhalla, Rotterdam
vrijdag 04 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Huub Stapel - MV²
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
zaterdag 05 september 2015
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Bon theater, Medemblik
Nathalie Baartman - Louter
Bon theater, Medemblik
Mark van de Veerdonk - TOF
De Eendracht, Gemert
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
zondag 06 september 2015
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater de Purmaryn, Purmerend
maandag 07 september 2015
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
dinsdag 08 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
woensdag 09 september 2015
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
De Weijer, Boxmeer
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
donderdag 10 september 2015
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Werftheater, Utrecht
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 11 september 2015
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Lievekamp, Oss
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
20:30
André Manuel
Vestzaktheater, Enschede
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
20:15
Huub Stapel - MV²
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 12 september 2015
Mark van de Veerdonk - TOF
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Parktheater, Eindhoven
20:15
Huub Stapel - MV²
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
zondag 13 september 2015
Dorine Wiersma
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
maandag 14 september 2015
17:00
Adrian Minkowicz / David Deery / Emma Wessleus / Neil Robinson
Hofman, Utrecht
20:00
Bert Visscher / Herman van Veen / Jochem Myjer / Paul van Vliet / Youp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
André Manuel - Het geval apart
Theater Aan de Slinger, Houten
dinsdag 15 september 2015
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
André Manuel / Jan Jaap van der Wal / Lebbis / Peter Pannekoek
Diligentia, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schuur, Haarlem
woensdag 16 september 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Weijer, Boxmeer
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Concordia, Enschede
Kasper van Kooten
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 17 september 2015
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
So What!, Gouda
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper
Theater aan de Schie, Schiedam
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van Kooten
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 18 september 2015
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Speeldoos, Vught
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Rayen Panday - Vrijspraak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Huub Stapel - MV²
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
André Manuel
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wesopa Weesp, Weesp
zaterdag 19 september 2015
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C Warenar, Wassenaar
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. De Kei, Reusel
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Nathalie Baartman - Louter
CulturA & Zo, Nootdorp
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ton Kas - JABROER
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Posttheater, Arnhem
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Omval, Diemen
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Roeka - Voort!
Theater De Tuin, Leusden