Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
15:00
De Maaspoort
Venlo
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
30CC/Schouwburg
Leuven
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
C.C. De Mol
Lier
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater De Veste
Delft
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Volta
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
C-Mine
Genk
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Bussel
Oosterhout
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Djoelen
Oud-Turnhout
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Flint
Amersfoort
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
19:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Goudse Schouwburg
Gouda
Schuur
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Flint
Amersfoort
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Strombeek
Grimbergen
Theater de Kom
Nieuwegein
De Domijnen
Sittard
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Meervaart
Amsterdam
CCXL Theater
Vlissingen
maandag 24 april 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 25 april 2017
21:30
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
George van Houts - Kom Plot
Parktheater, Eindhoven
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Ledeltheater, Oostburg
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 26 april 2017
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Junushoff Theater, Wageningen
15:00
Bird & Sheep - Yakanuko
De Maaspoort, Venlo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
30CC/Schouwburg, Leuven
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 27 april 2017
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
William Boeva - Reset
C.C. De Mol, Lier
vrijdag 28 april 2017
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
20:30
George van Houts - Kom Plot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C-Mine, Genk
20:00
Kiki Schippers - Wie Kijkt?
Meervaart, Amsterdam
Marco Lopes - Saudade
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Bussel, Oosterhout
Mike Boddé - De Geurige Man
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
William Boeva - Reset
De Djoelen, Oud-Turnhout
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
zaterdag 29 april 2017
André Manuel - De Onzen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Cabarestafette
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Marc-Marie Huijbregts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Agnietenhof, Tiel
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Mike Boddé - De Geurige Man
Flint, Amersfoort
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Nathalie Baartman - Voest
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Oldenosborn - #Life
Theater de Stoep, Spijkenisse
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Meervaart, Amsterdam
zondag 30 april 2017
19:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Chassé Theater, Breda
maandag 01 mei 2017
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Licht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
dinsdag 02 mei 2017
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
Marc-Marie Huijbregts
Goudse Schouwburg, Gouda
Matroesjka - Brainwash
Schuur, Haarlem
Mike Boddé - De Geurige Man
Parktheater, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Licht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
woensdag 03 mei 2017
20:00
Big Ed / Bram van der Velde / Martijn Oosterhuis / Samir Fighil / Tim
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Spant!, Bussum
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
Flint, Amersfoort
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Strombeek, Grimbergen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Domijnen, Sittard
Marc-Marie Huijbregts
Goudse Schouwburg, Gouda
Mike Boddé - De Geurige Man
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen