Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Weverij
Zierikzee
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Posttheater
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Musis
Arnhem
20:15
Ledeltheater
Oostburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater De Leest
Waalwijk
Dok6
Panningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Markant Uden
Uden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Junushoff Theater
Wageningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
DeLaMar
Amsterdam
De Reggehof
Goor
De Meenthe
Steenwijk
Podium Boxtel
Boxtel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Munttheater
Weert
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Chassé Theater
Breda
20:15
Het Klooster
Woerden
Diligentia
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Cultura
Ede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Mythe
Goes
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Spiegel
Zwolle
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Parnassos
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Werftheater
Utrecht
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
Veluvine
Nunspeet
Agnietenhof
Tiel
Ons Tejater
Lieshout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Odeon
Zwolle
DeLaMar
Amsterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Dillewijn
Ankeveen
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Werftheater
Utrecht
C.C. De Kei
Reusel
Diligentia
Den Haag
zondag 19 november 2017
Piepschuim
De Weverij, Zierikzee
20:30
Sjaak Bral
Het Trefpunt, Warmond
dinsdag 21 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sanne Wallis de Vries - Gut
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posttheater, Arnhem
woensdag 22 november 2017
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Daniël Arends - De Afterparty
Musis, Arnhem
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Ledeltheater, Oostburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
Flint, Amersfoort
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Dok6, Panningen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Koning te rijk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Omdat we het waard zijn - Oudjaars 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Theaterhotel Almelo, Almelo
Richard Groenendijk - Om alles
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Markant Uden, Uden
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 23 november 2017
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Jan Beuving - Raaklijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Reggehof, Goor
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Meenthe, Steenwijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Podium Boxtel, Boxtel
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pieter Derks - Spot
Munttheater, Weert
20:15
Raymi Sambo
Theater Zuidplein, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Kennemer Theater, Beverwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sanne Wallis de Vries - Gut
Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral
Het Klooster, Woerden
Ton Kas - Kakmaker
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 24 november 2017
20:15
Ali B - Koorts
Cultura, Ede
André Manuel - De Onzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Mythe, Goes
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Omval, Diemen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
C.C. Parnassos, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wilminktheater, Enschede
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Piepschuim
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Spot
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Kennemer Theater, Beverwijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sjaak Bral
S.C.C. De Enck, Oirschot
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Maaspoort, Venlo
zaterdag 25 november 2017
Ali B - Koorts
Veluvine, Nunspeet
André Manuel - De Onzen
Agnietenhof, Tiel
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Ons Tejater, Lieshout
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Hofpoort, Coevorden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Schattelijn, Geertruidenberg
Fuad Hassen - Held
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Nieuwe Kolk, Assen
Jan Beuving - Raaklijn
Schouwburg Odeon, Zwolle
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Johan Goossens - Vlam
De Dillewijn, Ankeveen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Pand, Gorinchem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Spot
C.C. De Kei, Reusel
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag