CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 16 apr
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
De Meenthe
Steenwijk
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Het Musiater
Zevenaar
1
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
wo 17 apr
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Podium Bloos
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Domijnen
Sittard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Hofman Café
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
do 18 apr
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Den heuvel
Alphen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Evertshuis
Bodegraven
Chassé Theater
Breda
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Pas
Heesch
20:30
De Vorstin
Hilversum
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
AINSI
Maastricht
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
DOK 6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht

dinsdag 16 april 2019

Lenette van Dongen - Paradijskleier TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadstheater Arnhem, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
ComedyTrain on Tour Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Beun, Heiloo
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater Sneek, Sneek
Richard Groenendijk - Om Alles! De Meenthe, Steenwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Markant Uden, Uden
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater De Leest, Waalwijk
Foto Javier Guzman - Guzmán
Javier Guzman - Guzmán Het Musiater, Zevenaar
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

woensdag 17 april 2019

Lenette van Dongen - Paradijskleier TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater Hof 88, Almelo
Thijs Kemperink - Bonje Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Alex Ploeg Ultimatum Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Louise Korthals - Alles is er Flint, Amersfoort
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry De Nieuwe Kolk, Assen
Guido Weijers - Masterclass Geluk Podium Bloos, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Mythe, Goes
Pieter Derks - Voor wat het waard is Goudse Schouwburg, Gouda
Kamagurka - De grenzen van Ernst Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg Het Park, Hoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Matroesjka - Brainwash Schouwburg Ogterop, Meppel
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Kom, Nieuwegein
Yentl en de Boer - Magie Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Zuidplein, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?! Theater aan de Schie, Schiedam
Angela Groothuizen - Lueke binge De Domijnen, Sittard
Patrick Laureij Theater Geert Teis, Stadskanaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
De Banditaas - ScherMUTSeling Markant Uden, Uden
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken) Hofman Café, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Venray, Venray
Freek de Jonge - De Suppoost Munttheater, Weert
Javier Guzman - Guzmán Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Thomas Acda - Motel Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Figi Theater, Zeist
ANNE & LISA - Weltschmerz Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

donderdag 18 april 2019

20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
ANNE & LISA - Weltschmerz KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Nathalie Baartman - Breek Den heuvel, Alphen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Louis C.K.
Louis C.K. Melkweg, Amsterdam
1
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich De Kattendans, Bergeijk
Claudia de Breij - Nu De Maagd, Bergen op Zoom
Martijn Koning - Koning van de dieren Kennemer Theater, Beverwijk
Emilio Guzman - Kom dan! Het Evertshuis, Bodegraven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Bijna Podium Hoge Woerd, De Meern
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Molenberg, Delfzijl
20:15
Oeloek - Droeftoeters Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Paradijskleier Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parktheater, Eindhoven
Yentl en de Boer - Magie Wilminktheater, Enschede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Guzmán C.C. De Pas, Heesch
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Patrick Laureij Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy Neushoorn, Leeuwarden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) AINSI, Maastricht
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu S.C.C. De Enck, Oirschot
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk DOK 6, Panningen
Alex Ploeg Ultimatum Theater De Willem, Papendrecht
Pagina 1