Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
ATLAS Theater
Emmen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Den Herd
Bladel
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Dok6
Panningen
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:30
Hofman
Utrecht
Munttheater
Weert
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Weijer
Boxmeer
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Vestzaktheater
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
woensdag 13 november 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
De Patrizanen - Het leven an sich
C.C. Den Herd, Bladel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Meenthe, Steenwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Hehobros
Deventer Schouwburg, Deventer
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Dok6, Panningen
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dok6, Panningen
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het spectrum, Schijndel
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Masters of Comedy - Javier Guzman, Jim Speelmans en Bob Maclaren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Enschede
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Omval, Diemen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 14 november 2019
20:00
Enge Buren - BASTA!
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Cultura, Ede
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Daan Boom
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Weijer, Boxmeer
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:00
Ary Abittan
Koninklijk Circus, Brussel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Edson Da Graça - Wakker
Podium Mozaiek, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:15
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Henry van Loon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater 't Speelhuis, Helmond
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Vestzaktheater, Enschede
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
Best of... Ton Kas
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 15 november 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Molenberg, Delfzijl
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Daan Boom - De Eerste
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Kennemer Theater, Beverwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lebbis - De Ervaring
Posttheater, Arnhem
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schaffelaartheater, Barneveld
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Remco Veldhuis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Edson Da Graça - Wakker
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem