Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Wilminktheater
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Mimik
Deventer
19:00
Mimik
Deventer
Den heuvel
Alphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Bunder
Moorslede
20:00
MECC
Maastricht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kattendans
Bergeijk
DeLaMar
Amsterdam
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
De Muze
Noordwijk
19:30
De Muze
Noordwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Dok6
Panningen
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Posttheater
Arnhem
21:30
Posttheater
Arnhem
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
C.C. De Grote Post
Oostende
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater Bellevue
Amsterdam
14:30
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
19:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
De Kleine Willem
Enschede
19:30
De Kleine Willem
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
MECC
Maastricht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
19:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
21:30
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. De Ververij
Ronse/Renaix
Schouwburg Odeon
Zwolle
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
De Reggehof
Goor
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
donderdag 26 november 2020
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
21:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Felix Heezemans / Jurg van Ginkel / Kristel Zweers / Silvester Zwaneve
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Boxtel, Boxtel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Wilminktheater, Enschede
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
Mimik, Deventer
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
Mimik, Deventer
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Den heuvel, Alphen
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Martijn Kardol - Welkom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Nigel Williams
C.C. De Bunder, Moorslede
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
MECC, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Verelst - Amai
De Kattendans, Bergeijk
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
21:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Dok6, Panningen
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Willem, Papendrecht
vrijdag 27 november 2020
20:15
Alex Ploeg - EGO
Het Klooster, Woerden
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
21:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Grote Post, Oostende
Chris Verlaan - Man in de Maak
Het Evertshuis, Bodegraven
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
14:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Erik van Muiswinkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Junushoff Theater, Wageningen
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Kleine Willem, Enschede
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Kleine Willem, Enschede
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Agora Theater Druten, Druten
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lisa Loeb - Extase
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lisa Loeb - Extase
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Maartje & Kine - Speelbeesten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C. Martien van Doorne, Deurne
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Nesim - TaBoe!
Koningshof, Maassluis
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
MECC, Maastricht
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Venray, Venray
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Kennemer Theater, Beverwijk
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Kennemer Theater, Beverwijk
William Boeva - B30VA
C.C. De Ververij, Ronse/Renaix
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 28 november 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
André Manuel - Sneu
De Reggehof, Goor
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Agnietenhof, Tiel
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel