Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Weijer
Boxmeer
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Diligentia
Den Haag
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Mythe
Goes
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
BREStheater
Brielle
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
16:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
19:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Vianen
Vianen
Diligentia
Den Haag
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Chassé Theater
Breda
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Diligentia
Den Haag
20:00
De Meenthe
Steenwijk
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
vrijdag 28 januari 2022
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Cabarestafette 21-22
Meervaart, Amsterdam
20:30
André Manuel - Sneu
Deventer Schouwburg, Deventer
zaterdag 29 januari 2022
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
van Beresteyn, Veendam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
De Domijnen, Sittard
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
Rayen Panday - Focus
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Uit het niets
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
C.C. Stroud, Putten
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weijer, Boxmeer
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Markant Uden, Uden
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Lebbis - De Ziel
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd
Diligentia, Den Haag
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
De Reggehof, Goor
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater de Mythe, Goes
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
BREStheater, Brielle
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Cabarestafette 21-22
Markant Uden, Uden
20:15
André Manuel - Sneu
Theater Zinin, Nijverdal
zondag 30 januari 2022
14:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
16:00
Beperkt Houdbaar - Canvas
Schouwburg de Lawei, Drachten
maandag 31 januari 2022
20:00
Jandino - Opgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 01 februari 2022
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Het Klooster, Woerden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Chassé Theater, Breda
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Man, man, man, de Podcast
Leidse Schouwburg, Leiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Nieuwe Kolk, Assen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Andries Tunru - In Theorie
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:30
André Manuel - Sneu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 02 februari 2022
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater De Lievekamp, Oss
Wouter Deprez - Speech
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Zaantheater, Zaandam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
René van Meurs - 2636
Theater Vianen, Vianen
Pieter Derks - Uit het niets
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Het Klooster, Woerden
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Leest, Waalwijk
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Chassé Theater, Breda
Jan Beuving - Restante
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Spiegel, Zwolle
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
André Manuel - Sneu
Lindenberg Theater, Nijmegen
donderdag 03 februari 2022
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Wilminktheater, Enschede
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Maaspoort, Venlo
20:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
René van Meurs - 2636
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Uit het niets
Diligentia, Den Haag
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
De Meenthe, Steenwijk
19:00
Nh Café: Uit De Hoge Hoed Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Nathalie Baartman - SNAK
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch